مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۷۱۲۷
زمان انتشار : ۰۹:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹

جبار کوچکی نژاد:

سازمان میراث فرهنگی در پی تعریف درآمدهای پایدار باشد

رییس فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس معتقد است اگر رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی ظرفیت قانون برنامه ششم در حوزه گردشگری و آیین‌نامه‌های اجرایی آن را هرچه سریعتر تدوین کند، می‌توان تحول اساسی در حوزه گردشگری داشت

به گزارش  جبار کوچکی نژاد با اشاره به انتصاب علی‌اصغر مونسان رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی گفت: با توجه به اینکه رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در منطقه آزاد سابقه مدیرعاملی و فعالیت داشته و یک چهره ملی است، نگاه وی به بحث‌های گردشگری در کیش، نگاه خوبی بود و امیدواریم ایشان بتواند به عنوان یک نیروی جدید در حوزه گردشگری تلاش ویژه‌ای داشته باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در مورد اولویت‌های مهم سازمان میراث فرهنگی با توجه به انتخاب رئیس جدید معتقد است اگر وی بتواند ظرفیت قانون برنامه ششم توسعه کشور که ماده‌های ۹۸، ۹۹ و ۱۰۰ آن مربوط به حوزه گردشگری است را اجرایی کند و آیین‌نامه‌های اجرایی آن را سریع و به درستی تنظیم کند و همچنین برای قانون بودجه، آینده و حتی وزارت گردشگری نیز کمک کند، می‌توان یک تحول اساسی در حوزه گردشگری شاهد بود.

نایب رییس فراکسیون محیط زیست مجلس در مورد هدف‌گذاری‌هایی که با آنها به درآمد می‌رسیم افزود: درآمد سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شامل درآمدهای داخلی و بحث گردشگران خارجی است و در بحث درآمدها بیشتر باید به درآمد از طریق گردشگران خارجی توجه شود.

رییس فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مراکز دیدنی را با تعرفه‌ها و قیمت‌های مشخص به بخش خصوصی واگذار کند، تصریح کرد: هرچقدر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی پروژه‌های خود را به بخش خصوصی واگذار کند و در پی تعریف درآمدهای پایدار باشد، به نفع آن است.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی