مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۲۶۰۳۲
زمان انتشار : ۱۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۳

حسن خسته بند

۱۳ آبان بیانگر عزم و غیرت ملی ایرانیان است/ ملت از روحیه انقلابی‌گری و ضد استکباری در خونشان افتخار می‌کنند

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی 13 آبان را بیانگر عزم و غیرت ملی ایرانیان دانست و گفت: ملت از روحیه انقلابی گری و ضد استکباری در خونشان افتخار می‌کنند.

به گزارش  حسن خسته بند ۱۳ آبان ماه را روز ملی ایرانیان برشمرد و اظهار کرد: افتخار ملی ایران است که مردم خشم و انزجار خود را نسبت به لانه جاسوسی آمریکا در تهران نشان دادند.

وی بابیان اینکه آمریکای جهان خوار پس از دوران مصدق بر کشور جمهوری اسلامی ایران فشارها و جنایات متعددی را اعمال کرده، افزود: ما شهدا و جانبازان زیادی را در ایران اسلامی داریم که همه آن‌ها به سبب خوی استکباری آمریکا در جهان ازجمله علیه ایران است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی ۱۳ آبان را بیانگر عزم و غیرت ملی برشمرد و گفت: ایستادگی ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی سال‌های متمادی است که علیه استکبار جهانی قد علم می‌کند و در مقابل آمریکا می‌ایستد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه ایران اسلامی در مقابل تندخویی‌ها و افراطی‌گری‌های آمریکا تاکنون ایستاده خاطرنشان کرد: نماد مردم ایران در ۱۳ آباد شهدای همچون شهید فهمیده است که توسط آمریکا و ایادی استکبار بر جمهوری اسلامی تحمیل‌شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظلم‌های تحمیل‌شده آمریکا توسط صدام در جنگ تحمیلی بیان کرد: روز ۱۳ آبان نماد جمهوری اسلامی و استقلال‌طلبی آن هست و باید موردتوجه همگان قرار بگیرد.

خسته بند با اشاره به اینکه در چند سال اخیر موضوع ۱۳ آبان کمی کمرنگ دیده می‌شد، افزود: خوشبختانه دولت در سال جاری همراهی بیشتری با ملت می‌کند و مردم به خیابان‌های می‌آیند و با گفتن مرگ بر آمریکا خشم خود را انزجار و به جهانیان نشان خواهند داد.

نماینده مردم بند انزلی در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مردن در ۱۳ آبان نشان خواهند داد که زنده هستند، بیان کرد: ملت ایران اسلامی افتخار می‌کند که روحیه انقلابی گری و ضد استکباری در خونشان جریان دارد و باید تا زمانی که خوی استکباری در آمریکا هست و انسان‌ها را فریب می‌دهند تا در مقابل ایران بایستند روحیه انقلابی گری در ایران تقویت شود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار