مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۳۴۷۲۶
زمان انتشار : ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹

ذبیح نیکفر:

۵۰ درصد راه های روستایی لاهیجان و سیاهکل آسفالت نشده است/پرداخت مطالبات چایکاران تسریع شود

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس گفت: ۵۰ درصد راه های روستایی لاهیجان و سیاهکل آسفالت نشده است و راه های روستایی آسفالت نیز در برف و بوران اخیر دچار مشکل شده اند که نیاز به بازسازی دارند.

به گزارش  بیح الله نیکفر در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: عملکرد این وزارتخانه موجب یاس و ناامیدی نخبگان و دلسوزان آموزش و پرورش شده است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: لازم است وزرا و مسئولان نسبت به فساد اداری با عزم جدی برخورد کنند.

وی با بیان اینکه وزیر کشاورزی باید در زمینه تسریع در پرداخت مطالبات برگ سبز چای اقدام کند، افزود: انتظار مردم از استاندار و ریاست سازمان چای در این زمینه حل مشکل بود ولی تاکنون این خواسته محقق نشده است.

نیکفر با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی باید در زمینه مبارزه با واردات چای و برنج اقدامی کند همچنین لازم است که این وزارتخانه پیگیر افزایش عوارض گمرکی باشد، ادامه داد: محصولات کشاورزان به خصوص چای و برنج روی دست آن ها مانده است و با این شرایط خریداری ندارد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی باید نسبت به اتمام و بهره برداری از راه سراوان، سیاهکل، لاهیجان و تقاطع غیر همسطح میدان گیل لاهیجان اهتمام ویژه داشته باشد، گفت: این مسیر ترافیک مداوم و سنگینی دارد که تاکنون حوادث جاده ای و خسارت مالی و جانی جبران ناپذیری را ایجاد کرده است.

نیکفر بیان کرد: ۵۰ درصد راه های روستایی لاهیجان و سیاهکل آسفالت نشده است و راه های روستایی آسفالت نیز در برف و بوران اخیر دچار مشکل شده اند که نیاز به بازسازی دارند.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟