مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۷۲۹۱
زمان انتشار : ۲۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

۱۴ وزیر پیشنهادی از حمایت صد درصدی فراکسیون مستقلین ولایی برخوردار خواهند بود/ فراکسیون از سه وزیر پیشنهادی حمایت نخواهد کرد

فراکسیون مستقلین ولایی در جهت شفاف سازی و ورود به بحث های مجلس به صورت قاطع و به دور از پنهان سازی شفاف نظر خود را اعلام کرده است.

به گزارش  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادیر خصوص حمایت فراکسیون مستقلین ولایی از وزرای پیشنهادی عنوان کرد: فراکسیون مستقلین ولایی در جهت شفاف سازی و ورود به بحث های مجلس به صورت قاطع و به دور از پنهان سازی شفاف نظر خود را اعلام کرده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فراکسیون مستقلین ولایی  بیش از هزارنفر ساعت کار کرده است و قبل از اینکه وزرا به صحن بیایند با هر ۱۷ وزیر نشست گذاشتیم، در این جلسات وزرا از برنامه های خود دفاع کردند و کمیته کارشناسی برنامه ها را ارزیابی کرد و نظر کمیته ها به سمع و نظر اعضای فراکسیون مستقلین ولایی رسید.

وی با بیان اینکه اعضای فراکسیون مستقلین ولایی در نشست های متفاوت با هم مشورت کردند تا نظر فراکسیون را قاطعانه در صحن علنی اعلام کند، گفت: به همین جهت امروز صبح در جلسه فراکسیون رای گیری مخفی و مکتوب انجام دادیم، برگه رای  چاپ، بین اعضا خود تقسیم کردیم، مخفیانه رای گرفتم و کمیته برگزاری انتخابات تشکیل شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تصمیم برآن شد تا از وزرایی که دو سوم حد نصاب آرای فراکسیون مستقلین را کسب کردند در صحن علنی از آنها حمایت خواهیم کرد. از سوی دیگر وزرایی که دو سوم آرای فراکسیون را کسب نکردند مورد حمایت و پشتیبانی فراکسیون در صحن نخواهند بود.

جعفرزاده توضیح داد: با این ترتیب، ۱۴ وزیر پیشنهادی از حمایت صد درصدی فراکسیون برخوردار خواهند بود و فراکسیون مستقلین ولایی از سه وزیر پیشنهادی حمایت نخواهند کرد.

وی گفت: وزرای اطلاعات، امور خارجه و دادگستری با ۹۸ درصد بیشترین رای را در فراکسیون مستقلین کسب کردند، وزیر کشور ۹۶ درصد، وزرای بهداشت، دفاع و نفت ۹۴ درصد، وزرای امور اقتصادی و صنعت و معدن ۸۶ دصد، ارشاد ۸۴ درصد، ورزش ۸۲ درصد، آموزش و پرورش و راه و شهرسازی ۷۶ درصد، تعاون ۶۶ درصد آرای فراکسیون مستقلین را بدست آورد از آنها در صحن علنی حمایت می کنیم.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه با شجاعت نظر خود را اعلام می کنیم، اظهار داشت: وزیر پیشنهادی ارتباطات ۵۲ درصد، وزرای جهاد و نیرو ۴۰ درصد آرای فراکسیون را کسب کردند که به حدنصاب نرسیدند و ما از آنها در صحن علنی حمایت نمی کنیم.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟