مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۶۰۸۱
زمان انتشار : ۲۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

یک فوریت اصلاح سهمیه فرزندان ایثارگران در کنکور ظلم بزرگی به خاندان شهدا است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از تصویب یک فوریت طرح اصلاح سهمیه فرزندان ایثارگران در کنکور انتقاد کرد.

به گزارش   غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل ۷۹ قانون اساسی گفت: از آنجائیکه اسم من در جریان رسیدگی به طرح دو فوریتی مربوط به سهمیه فرزندان ایثارگران در کنکور لازم است توضیح دهم که برداشت ما این است که می توانیم از تریبون مجلس آزاد صحبت کنیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به عبارتی قرار نیست از این تریبون برای رأی جمع کردن صحبت کنیم و آنچه که حق است و شهدا را شاد می کند بیان کنیم.

وی گفت: مصوبه ای که در این نشست در خصوص سهمیه فرزندان ایثارگران در کنکور داشتیم، ظلم بزرگی به خاندان شهدا است و من با اعلام مخالفتم انجام وظیفه کردم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با این حال نمایندگان به هر دلیلی با یک فوریت طرح مذکور موافقت کردند، این مصوبه به عدالت و درستی نبود و من با خدای خودم می دانیم که حق و حقوق مردم را از این تریبون عنوان کرده ام و ترس و خوفی از کسی ندارم.

نایب رئیس فراکسیون نمایندگان مستقلین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حرفی که شهدا و امام شهدا از آن راضی باشند با کمک خدا عنوان می کنم./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی