مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۳۸۷۵
زمان انتشار : ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۳

محمدصادق حسنی:

گیلان یک استان بسیار محروم است

حسنی گفت: استان گیلان یک استان بسیار محروم است،

به گزارش  محمدصادق حسنی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در آیین معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: بیش از ۹۰ درصد مراجعه کنند به دفاتر نمایندگان در مورد اشتغال است.

وی مشکل اصلی صنعت در کشور و استان را واردات و قاچاق دانست و افزود: ما انتظار معجزه از سازمان صنعت و معدن استان نداریم و مسائل باید از وزارت خانه پیگیری شود.

حسنی با بین اینکه استان گیلان یک استان بسیار محروم است، یادآور شد: در حال حاضر سیاست‎ دولت ایجاد بنگاه های زود بازده است و در اعظای تسهیلات و راه اندازی صنایع تبدیلی و کشاورزی میتوان به استان کمک کرد.

دیار میرزا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟