مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۵۱۳۵
زمان انتشار : ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

گویا برخی بانک‌های خصوصی قصد قتل اقتصادکشور را دارند/ بداخلاقی‌های ترامپ بازار اقتصادی را وارد فضای احتیاطی کرد

عضوکمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس با بیان اینکه اقدامات اخیر کرباسیان در زمینه اصلاح نظام بانکی مناسب بوده است،گفت: برخی از بانک‌ها نشان دادن که با زبان نصیحت در جهت مردم حرکت نمی‌کنند.

به گزارش  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره عملکرد دولت درشش ماه نخست سال،گفت: دولت باید برای خروج از  رکود اقتصاد تلاش مضاعف کند و ما انتظار داریم،وزارتخانه‌های اقتصاد وکشاورزی با برنامه ریزی اجرای ثبات اقتصادی را  در اقتصاد  کشور شکل دهند.

حال اقتصادی دولت وخیم نیست 

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس، تصریح کرد: نمی‌توان گفت که عملکرد دولت در چرخه اقتصاد وخیم است و عملکرد دولت در کنترل چرخه اقتصاد مناسب بوده است.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: برای جلوگیری از تاثیر بحران های سیاسی در اقتصاد کشور ، شهروندان نقش بسیارتاثیرگذاری دارند، بنابراین تقاضا داریم شهروندان در زمینه توسعه اقتصادی کشور دولت را یاری دهند، اما دولت نیز باید برای ایجاد ثبات اقتصادی برنامه ریزی منسجمی را عملیاتی کند.

برخی از بانک ها دولت یازدهم و دوازدهم را همیاری نکردند

وی ادامه داد:برخی از بانکها کشوردولت یازدهم و دوازدهم را همیاری نکردند و بخش اعظم مشکلاتی که در کشور وجود دارد ناشی از عدم همکاری بانکها است و این  در حالی است که دولت هم در این راستا بیش از حد با بانکها  مدارا کرده است.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود:اقدامات اخیرکرباسیان در زمینه  اصلاح سیستم بانکی  مناسب بوده است و برخی از بانک ها نشان دادن که با زبان نصیحت در جهت مردم حرکت نمی کنند.

 برخی از بانکهای خصوصی برنامه ای برای رفاه عمومی ندارند

نماینده مردم رشت در مجلس  با بیان اینکه بانکهای دولتی برای ایجاد بنگاههای اقتصادی تشکیل نشدند، تصریح کرد: به نظرمی رسد برخی از بانکهای خصوصی برای قتل عام  اقتصادکشور وارد بازار شده اند و برنامه ای برای رفاه عمومی و جذب سرمایه وکمک به تولید ندارند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه بداخلاقی های ترامپ بازار اقتصادی را وارد فضای احتیاطی کرد،یادآورشد: بازار داخلی کشور در رکود به سر می برد و تولید هم به معنای واقعی تعریف نشده است./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت