مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۴۸۲۶
زمان انتشار : ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲

محمودشکری:

گروکشی در سازمان برنامه و بودجه گیلان/ لیست ۴۰۰ نفره استخدامی در مقابل پرداخت بودجه ادارات

شکری گفت: بنا به گفته مدیران، آقای کیوان محمدی گفته است به شرطی بودجه شما پرداخت می شود که شما لیست مذکور را سر کار ببرید!

به گزارش  ، به نقل از خزر، چندی پیش بود که محمود شکری نماینده مردم تالش بزرگ در واکنش به عدم رعایت قانون در روند جذب برخی از افراد در ادارات و سازمان ها گفته بود: سازمان برنامه و بودجه استان گیلان بر خلاف قانون مدیریت خدمات کشوری و قانون بودجه ۹۵ لیستی را برای استخدام از بستگان و دوستان خود به مدیران کل استان ارائه داده و آنها را تهدید کردند که در صورت استخدام نکردن این افراد تخصیص های بودجه ای داده نمی‌شود. روندی که خلاف قانون است.  وی در ادامه از پیگیری قانونی نحوه استخدام این افراد و لیست مورد اشاره خود خبر داده بود.

در همین راستا شکری، در خصوص وضعیت پیگیری قانونی و روند برخورد با ارائه لیست بستگان جهت استخدام در ادارات توسط سازمان برنامه و بودجه گیلان، گفت: ما تذکری کتبی را خدمت آقای رئیس جمهور داشتیم که ایشان برای سازمان مدیریت وقت ارجاع دادند. بنده زمانی که با آقای امیری معاون حقوقی رئیس جمهور صحبت کردم ایشان تاکید کردند که قانونا حق استخدامی وجود ندارد.

وی ادامه داد: بنده به معاون حقوقی رئیس جمهور اطلاع دادم که طبق قانون میبایست پاسخ بنده داده شود که در غیر این صورت تذکر دوم را ارائه خواهم کرد، که ایشان گفتند تذکر ندهید و بنده پاسخ را خواهم داد و تاکنون پاسخی به بنده داده نشده است اما دستگاه های نظارتی پیگیر موضوع هستند.

نماینده مردم تالش بزرگ با بیان اینکه ارائه لیست جهت استخدام به ادارات توسط شخص کیوان محمدی، رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان بوده است، اضافه کرد: بنا به گفته مدیران، ایشان گفته اند که به شرطی بودجه شما پرداخت می شود که شما لیست مذکور را سر کار ببرید!

وی در خصوص اینکه چند نفر در این لیست حضور داشتند گفت: تقریبا ۴۰۰ نفر در لیست بودند! اکنون کار در مرحله رسیدگی است و دیوان محاسبات به این موضوع ورود کرده است.

شکری در پایان تاکید کرد: در واقع میان سازمان برنامه و بودجه استان و ادارت استان یک گرو کشی بوجود آمده است.

خزر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی