مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۴۸۲۶
زمان انتشار : ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲

محمودشکری:

گروکشی در سازمان برنامه و بودجه گیلان/ لیست ۴۰۰ نفره استخدامی در مقابل پرداخت بودجه ادارات

شکری گفت: بنا به گفته مدیران، آقای کیوان محمدی گفته است به شرطی بودجه شما پرداخت می شود که شما لیست مذکور را سر کار ببرید!

به گزارش  ، به نقل از خزر، چندی پیش بود که محمود شکری نماینده مردم تالش بزرگ در واکنش به عدم رعایت قانون در روند جذب برخی از افراد در ادارات و سازمان ها گفته بود: سازمان برنامه و بودجه استان گیلان بر خلاف قانون مدیریت خدمات کشوری و قانون بودجه ۹۵ لیستی را برای استخدام از بستگان و دوستان خود به مدیران کل استان ارائه داده و آنها را تهدید کردند که در صورت استخدام نکردن این افراد تخصیص های بودجه ای داده نمی‌شود. روندی که خلاف قانون است.  وی در ادامه از پیگیری قانونی نحوه استخدام این افراد و لیست مورد اشاره خود خبر داده بود.

در همین راستا شکری، در خصوص وضعیت پیگیری قانونی و روند برخورد با ارائه لیست بستگان جهت استخدام در ادارات توسط سازمان برنامه و بودجه گیلان، گفت: ما تذکری کتبی را خدمت آقای رئیس جمهور داشتیم که ایشان برای سازمان مدیریت وقت ارجاع دادند. بنده زمانی که با آقای امیری معاون حقوقی رئیس جمهور صحبت کردم ایشان تاکید کردند که قانونا حق استخدامی وجود ندارد.

وی ادامه داد: بنده به معاون حقوقی رئیس جمهور اطلاع دادم که طبق قانون میبایست پاسخ بنده داده شود که در غیر این صورت تذکر دوم را ارائه خواهم کرد، که ایشان گفتند تذکر ندهید و بنده پاسخ را خواهم داد و تاکنون پاسخی به بنده داده نشده است اما دستگاه های نظارتی پیگیر موضوع هستند.

نماینده مردم تالش بزرگ با بیان اینکه ارائه لیست جهت استخدام به ادارات توسط شخص کیوان محمدی، رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان بوده است، اضافه کرد: بنا به گفته مدیران، ایشان گفته اند که به شرطی بودجه شما پرداخت می شود که شما لیست مذکور را سر کار ببرید!

وی در خصوص اینکه چند نفر در این لیست حضور داشتند گفت: تقریبا ۴۰۰ نفر در لیست بودند! اکنون کار در مرحله رسیدگی است و دیوان محاسبات به این موضوع ورود کرده است.

شکری در پایان تاکید کرد: در واقع میان سازمان برنامه و بودجه استان و ادارت استان یک گرو کشی بوجود آمده است.

خزر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی