مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۲۶۲۸۱
زمان انتشار : ۱۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۶

حسن خسته بند:

کاهش پرورش لارو ماهی در پی کاهش اعتبارات / صید در فصل تخم‌ریزی ماهی موجب کاهش صید در تور صیادان شده است

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش اعتبارات حوزه پرورش لارو ماهی از سوی شیلات گفت: صید غیرقانونی و در زمان فصل تخم‌ریزی ماهی‌ها در طی سالیان موجب کاهش صید در تور صیادان فعلی شده است.

به گزارش  حسن خسته بند به کاهش صید در دریای خزر اشاره داشت و اظهار کرد: صیادان باید در فصل تخم‌ریزی ماهیان خزری که از اوایل بهار شروع می‌شود همکاری لازم را داشته باشند تا میزان صید فعلی افزایش پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه باید جلوی صید غیرمجاز ماهی در دریای خزر گرفته شود، افزود: نباید اجازه داد که صیادان غیرمجاز به‌صورت غیرقانونی در دهنه‌های آب شیرین که ماهی‌ها تخم‌ریزی می‌کنند حضورداشته باشند و به دریا می‌روند و مجدداً بعد چند سال به محل تخم‌ریزی برمی‌گردند اجازه صید داد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صید ماهی‌ها قبل از تخم‌ریزی در دریایی خزر، گفت: صید غیرقانونی و در زمان فصل تخم‌ریزی ماهی‌ها در طی سالیان موجب کاهش صید در تور صیادان فعلی شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین به عدم پرورش متناسب لارو ماهی متناسب به نیاز صیادان از سوی شیلات اشاره داشت و خاطرنشان کرد: به دلیل کاهش اعتبارات پرورش و رهاسازی بچه ماهی‌ها از سوی شیلات کاهش پیداکرده است.

خسته بند با اشاره به آمارهای ارائه‌شده در راستای پرورش لارو ماهی در رودخانه‌ها گفت: گرچه ممکن است صرفاً آمارهایی بالایی از میزان پرورش و رهاسازی لارو در رودخانه‌ها ارائه شود اما باد گفت آن آمارها واقعی نیستند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار