مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۳۱۰۸۸
زمان انتشار : ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳

محمود شکری:

کارخانه چوکا مستهلک‌شده‌ و باید ‌نوسازی شود

نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت کارخانه چوکا گفت: کارخانه چوکا مستهلک‌شده‌ و باید ‌نوسازی انجام شود تا بتوانیم وضع موجود ‌را رو به بهبود و ایجاد اشغال بیشتر بکشانیم.

به گزارش  محمود شکری امروز در نشست خبری بابیان اینکه روند ‌نوسازی برای تأمین مالی‌ شرکت چوب و کاغذ ایران (چوکا) خوب پیش رفته است اظهار کرد: خوشبختانه به‌جاهای خیلی خوبی رسیده و به امید خدا امیدواریم تا یک ماه آینده منابع مالی‌ هم تأمین شود.

وی تصریح کرد: از طریق صندوق توسعه ملی و هم از جای دیگر در حال پیگیری هستیم و تقریباً پرونده تکمیل‌شده  و کارهای آن انجام‌شده است.

نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت کارخانه چوکا گفت: کارخانه چوکا مستهلک‌شده‌ و باید ‌نوسازی انجام شود تا بتوانیم وضع موجود ‌را رو به بهبود و ایجاد اشغال بیشتر بکشانیم.

شکری با اشاره به مشکل اصلی کارخانه چوکا خاطرنشان کرد: در جنگل‌ها قانونی مصوب شده که تنفس جنگل ایجاد شد و چوب کاهش پیدا کرد و به همین خاطر این شرکت یا کار نمی‌کند یا در ۱۰ روز دو روز کار می‌کند.

وی بابیان اینکه شرکت جنگل شفارود نباید مشکل منابع مالی داشته باشد گفت:  این شرکت بیش از ۱۰ هزار هکتار زمین‌های جلگه‌ای دارند که کشت و زراعت چوب است.

نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در سال ۹۶ مصوب شد که چقدر باید چوب‌های ریشه‌کن شکسته و جلگه را در اختیار شرکت‌ها قرار دهند‌ و برای سال ۹۷ هم‌ مصوب شد‌ و باید دستور وزیر را بگیرند.

شکری با بیان اینکه کارگران شرکت چوکا چهار ماه است که معوقه دارند بیان کرد: این کارگران ‌پرداختی نداشته و مشکلی که ایجاد شد همین عدم ارائه چوب و مجوز ندادن بود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی