مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۱۵۷۲۳
زمان انتشار : ۲۱:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱

ذبیح نیکفر:

چند نفر از وزرای پیشنهادی احتمالا از مجلس رأی اعتماد نمی‌گیرند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: : سه شنبه آینده وزرای پیشنهادی در مجلس برای رأی اعتماد مطرح خواهند شد و ممکن است چند نفر از وزرا موفق به جلب رأی اعتماد مجلس نشوند.

به گزارش  ذبیح الله نیک فکر  با بیان اینکه سلفی گرفتن با موگرینی کار جالبی نبود اظهار داشت: عکس گرفتن با موگرینی کار جالبی نبود ضمن اینکه گذاشتن عکس آقای رحیمی و ارتباط دادن آن به دوران دفاع مقدس هم کار زشتی بود.

وی افزود: اینکه اینطور القا کنیم که یک رزمنده از آنجا به اینجا رسیده است معنی دیگری برای دنیا خواهد داشت.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل درباره احتمال رأی اعتماد به وزرای پیشنهاد نیز گفت: سه شنبه آینده وزرای پیشنهادی در مجلس برای رأی اعتماد مطرح خواهند شد و ممکن است چند نفر از وزرا موفق به جلب رأی اعتماد مجلس نشوند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی