مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۱۷۲۹۲
زمان انتشار : ۲۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹

ذبیح نیکفر:

چای‌کاران شمال کشور منتظر پرداخت مطالبات خود هستند/ عدم پرداخت قدر سهم کارخانجات جای تأسف دارد

عضو مجمع نمایندگان گیلان به‌ضرورت پرداخت مطالبات چای‌کاران شمال کشور تأکید کرد و گفت: جای تأسف دارد که کارخانجات چای‌سازی چرا قدرالسهم خود از مطالبات چای‌کاران را پرداخت نمی‌کنند.

به گزارش

عضو مجمع نمایندگان گیلان به‌ضرورت پرداخت مطالبات چای‌کاران شمال کشور تأکید کرد و گفت: جای تأسف دارد که کارخانجات چای‌سازی چرا قدرالسهم خود از مطالبات چای‌کاران را پرداخت نمی‌کنند.

ذبیح نیکفر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سیاهکل با اشاره به موضوع مطالبات چای‌کاران اظهار کرد: چای‌کاران شمال کشور منتظرند تا هر چه سریع‌تر بهای برگ سبز چای آن‌ها از سوی سازمان چای پرداخت شود.

وی بابیان اینکه وظیفه سازمان چای است تا مطالبات چای‌کاران را پیگیری کند، افزود: متأسفانه وقتی رقمی از مطالبات مردم پرداخت می‌شود مسئولین تصور می‌کنند چه‌کار بزرگی انجام داده‌اند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت و مجلس بهای برگ سبز چای را در اعتبارات سنواتی پیش‌بینی کرده‌اند، گفت: جای تأسف دارد که کارخانجات چای‌سازی قدرالسهم خود از مطالبات چای‌کاران را چرا پرداخت نمی‌کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه چای‌کاران همچون گذشته نگاهشان به تصمیمات مسئولین است افزود: مردم انتظار دارند تا مسئولین هرچه سریع‌تر مشکل پرداخت برگ سبز چای را حل کنند.

نیکفر با اشاره به اینکه برخی اوقات مشکلات چای در حوزه بازار هدف است و دولت باید شرایط فروش را برای چای فراهم کند، تصریح کرد: کشاورز چای را در اختیار کارخانجات گذاشته و به کشاورز ربطی ندارد که کارخانه‌دار قدر السهم خود را چگونه پرداخت می‌کند درنتیجه چای‌کار تنها دولت را می‌شناسد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان به‌ضرورت پرداخت مطالبات چای‌کاران و پایان دادن به دل‌مشغولی‌های کشاورزان تأکید کرد و گفت: فرمانداران و مسئولین ادارات چای و همچنین رئیس سازمان چای مسئول این کار هستند و باید هرچه سریع‌تر مطالبات کشاورزان را پرداخت کنند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟