مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۳۰۹۸۳
زمان انتشار : ۱۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲

ولی داداشی:

پیگیری مطالبات اقتصادی مردم از مجاری قانونی/ مردم در تجمعات مراقب دست‌های پشت‌پرده فتنه‌گران باشند

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمعات برخی از مردم در استان‌های کشور از جمله استان گیلان گفت: اگر مردم در تجمعات خیابانی خود به دنبال مطالبات اقتصادی، رفاهی و معیشتی هستند باید این مطالبات از مجاری قانونی پیگیری شود.

به گزارش  ولی داداشی با اشاره به تجمعات برخی از مردم در استان‌های کشور از جمله استان گیلان اظهار کرد: اگر مردم در تجمعات خیابانی خود به دنبال مطالبات اقتصادی، رفاهی و معیشتی هستند باید این مطالبات از مجاری قانونی پیگیری شود.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش راهبردی و تأثیرگذار دولت در برطرف کردن مشکلات معیشتی، رفاهی مردم و کنترل گرانی‌های اخیر در تنظیم بازار تصریح کرد: دولت باید به مطالبات مشروع و برحق مردم توجه کرده و آن را جهت پیگیری در اولویت قرار دهد.

وی با تأکید براینکه نمایندگان مردم در خانه ملت، مطالبات اقتصادی و معیشتی مردم از دولت را نباید پشت گوش بیندازند، خاطرنشان کرد: دولت، مجلس و دیگر نهادهای تأثیرگذار در آرام گرفتن اعتراضات خیابانی مردم علیه گرانی‌ها باید بدانند که زمان شعار دادن و حرف زدن سپری شده و اکنون زمان عمل کردن است.

داداشی با اشاره به‌اینکه حامیان داخلی و اربابان خارج‌نشین فتنه از اعتراضات خیابانی مردم استفاده‌ابزاری کرده و آن را به سمت‌وسوی براندازی نظام و انقلاب اسلامی سوق می‌دهند، بیان کرد: مردم در این تجمعات خیابانی، که عمده هدف آن اعتراض به گرانی‌ها است مراقب دست‌های پشت‌پرده فتنه‌گران باشند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی