مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۲۵۱۴۱
زمان انتشار : ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳

محمدحسین قربانی:

پروژه های عمرانی در سراسر کشور با وضعیتی نامطلوب و نامساعد مواجه هستند

محمد حسین قربانی رییس مجمع نمایندگان گیلان گفت: پروژه های عمرانی در سراسر کشور بایک فضای نامطلوب و نا مساعدی روبرو است.

به گزارش  محمد حسین قربانی با بیان اینکه برخی از مشکلات در استان همچنان گریبان استان را گرفته است، اظهار کرد: استاندار جوان گیلان برنامه محور است ولی الان زود است که در مورد شیوه مدیریت وی قضاوت کرد.

وی افزود: استاندار جوان گیلان به مرور زمان باید برنامه های خود را اعلام کند تا ببینیم در شاخه های مختلف چه برنامه هایی را در دستور کار دارد.

رییس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه استاندار باید از تجربیات دیگر دوستان هم در توسعه استان استفاده کند، تصریح کرد: آینده عملکرد ایشان را در گیلان با وجود نگاهی که دارد روشن می بینم.

قربانی با اشاره به اینکه نه تنها پروژه های عمرانی گیلان بلکه پروژه های عمرانی سایر استانها هم تحت تأثیر عدم تحقق پیدا کردن منابع مالی دولت با مشکلات مواجه هستند، اظهار کرد: پروژه های عمرانی در سراسر کشور بایک فضای نامطلوب و نا مساعدی روبرو است.

دیار باران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی
محمدحسین قربانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۴خورشیدی
محل تولد
آستانه اشرفیه، گیلان

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت