مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۶۹۸۷
زمان انتشار : ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۷

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

پای نظامی که امام راحل برای ما ترسیم کردند خواهیم ماند

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر اینکه ما منتقد دولت هستیم، گفت: این دولت تنها بیرق ما است و باید تلاش کنیم موفق شود مبادا با دست خودمان این بیرق را زمین بزنیم.

به گزارش  غلامعلی جعفرزاده در سومین کنگره حزب مردمی اصلاحات با اشاره به شخصیت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهارکرد: آیت‌الله هاشمی یعنی ۵۰ سال خدمت، مظلومیت و جفایی که در حق ایشان شد.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: باید کشور به نقطه اول برگردد؛ به همان چیزی که سال ۵۷ وعده آن را به مردم دادید و آقای هاشمی بنا داشت به آن نقطه برسیم.

وی با تاکید بر اینکه آینده سیاسی کشور به احزاب امید دارد، خاطرنشان کرد: ما باید مطالبات مردم را از حاکمیت داشته باشیم.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به ارسال کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده گفت: ما چه‌کار کرده‌ایم که مردم می‌گویند ما خودمان می‌خواهیم امکانات را به مردم برسانیم و به مسئولان اعتماد نداریم!

جعفرزاده با تاکید بر اینکه احزاب باید به‌دور از افراط و تفریط کار کنند، تصریح کرد: نباید بگذاریم یکی با پوپولیست و لباس رفتگری شعار خادمی مردم را بدهد.

وی با تاکید بر اینکه ما پای نظامی که امام راحل برای ما ترسیم کردند خواهیم ماند، گفت: حواستان به بذر ناامیدی در جامعه باشد و ما می‌توانیم کشور را بسازیم.

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر اینکه ما منتقد دولت هستیم، گفت: این دولت تنها بیرق ما است و باید تلاش کنیم موفق شود مبادا با دست خودمان این بیرق را زمین بزنیم.

دیار میرزا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمود خاقانی

درواقع باید گفت که دولت تدبیر وامید با افزایش عوارض خروج به جای اینکه آن را به استناد اصل بیستم قانون اساسی ملغی کند درذهن رای دهنده ای که با امید به این دولت رای داد اینگونه تداعی می کند که دولت از خط تدبیر خارج شده است.

متین مسلم

متین مسلم

مثل همیشه؛ نه جنگ نه صلح!