مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۲۱۴۲
زمان انتشار : ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

محمدمهدی افتخاری:

وعده های محقق نشده دولت در حوزه مسکن / وضعیت مسکن کشور ملتهب است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت اجرایی شدن طرح جامع مسکن مشکلات این حوزه در کشور حل خواهد شد.

به گزارش  ،حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی افتخاری، وضعیت مسکن در چهار ساله گذشته دولت را ناموفق برشمرد و اظهار داشت: دولت باید اقدامات اساسی در حوزه مسکن داشته باشد.
وی با بیان اینکه اکنون نیاز به مسکن از دغدغه های اصلی مردم است، افزود: باید ساز و کارهایی اصولی و منطقی را در حوزه مسکن فعال کنیم تا منجر به خانه دار شدن مسکن جویان شود.
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر انسجام بیشتر دولت در حوزه مسکن گفت: قرار بود طرح جامع مسکن اجرایی شود که در صورت اجرایی شدن مشکلات حوزه مسکن حل خواهد شد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گره گشایی مشکلات مسکن منوط به طرح برنامه است، اظهار کرد: تا زمانی که طرح جامع مسکن با توجه به وضعیت فعلی بازار حل نشود گره های موجود در وضعیت مسکن باز نخواهد شد.
حجت الاسلام افتخاری با اشاره به ملتهب بودن وضعیت مسکن متذکر شد: قرار بود تسهیلاتی به مسکن جویان پرداخت شود اما نشده که موارد مذکور بازار مسکن را دچار التهاب کرده است.
وی همچنین به محقق نشدن زیرساخت های لازم در حوزه مسکن اشاره داشت و گفت: مقرر شده بود امکانات و زیرساخت هایی برای مسکن ایجاد شود اما این مهم نیز محقق نشده است.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی