مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۱۵۹۸
زمان انتشار : ۱۵:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

جبار کوچکی نژاد:

وضعیت بودجه سال ۹۷ بسیار نامناسب است/ مجلس مخالف با استانی شدن بودجه آموزش‌وپرورش است/ هیچ اراده برای احیا آب‌بندان های استان وجود ندارد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت لایحه بودجه سال 97 گفت: مجلس مخالف با استانی شدن بودجه آموزش‌وپرورش است.

به گزارش   جبار کوچکی نژاد ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در سالن غدیر استانداری گیلان اظهار کرد: تشکیل کمیته‌های طرح توسعه راهبردی نباید باعث شود وقت مدیران با جلسات گرفته شود تا پاسخگوی مردم نباشند.

وی با درخواست از استاندار گیلان مبنی بر برگزاری جلسات استانداری بعد از ساعات اداری افزود: مدیران باید در ساعات اداری در محل کار خود به خدمت مردم مشغول باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مراحل بررسی بودجه سال ۹۷ در مجلس شوراب اسلامی گفت: مقام معظم رهبری مردم را بزرگ‌ترین سرمایه کشور می‌دانند و مسئولان نیز باید برای حل مشکلات مردم تلاش کرده و به آنان وعده الکی ندهند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نرخ بیکاری در کشور را ۳۵ درصد اعلام کرد و افزود: وضعیت بودجه سال ۹۷ بسیار نامناسب است زیرا در این بودجه ۴۰ درصد افت بودجه‌های عمرانی را داریم و دولت خواسته با افزایش قیمت سوخت ۱۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پول تأمین کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حذف برخی دهک‌های پردرآمد در لایحه بودجه سال ۹۷ تصریح کرد: بودجه عمرانی امسال کشور بسیار کمتر از سال قبل است.

کوچکی نژاد خاطرنشان کرد: دولت بیش از ۲۴۰ هزار میلیارد تومان هزینه جاری دارد که توانایی کاهش آن را ندارد و با کاهش بودجه عمرانی کشور در تلاش است تا آن کمبود را جبران کند.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ کل کشور با انتقاد از پیشنهاد استانی شدن بودجه آموزش‌وپرورش اظهار داشت: مجلس مخالف این اقدام است زیرا باعث می‌شود در همین استان گیلان بودجه ۹۴۰ میلیاردی به آموزش‌وپرورش تعلق گیرد و هر مجموعه‌ای که بودجه کم آورد به آن دستبرد بزند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بودجه آموزش‌وپرورش در صورتی می‌تواند استانی شود که مانند دانشگاه‌ها هیئت‌امنایی شود اما درهرصورت این فرهنگیان هستند که متضرر می‌شوند.

کوچکی نژاد با اشاره به اختصاص بخشی از سهم وزارت ورزش و جوانان به وزارت آموزش‌وپرورش، گفت: هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برای آموزش‌وپرورش، ورزش و جوانان و ازدواج جوانان در نظر گرفته‌شده بود که ۱۵ درصد از سهم ورزش و جوانان به آموزش‌وپرورش داده شد.

وی با اشاره به بحران آب موجود در استان گیلان و کشور افزود: در استان گیلان به‌ویژه در حوزه‌های پایین‌دستی سد سپیدرود مانند آستانه‌اشرفیه و کوچصفهان دچار تأمین آب هستیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه استان بیش از ۱۰ هزار آب‌بندان دارد خاطرنشان کرد: مردم حاضر هستند تا این آب‌بندان ها را احیا کنند اما متأسفانه هیچی اراده‌ای در حمایت از آنان نیست.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی