مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۶۲۸
زمان انتشار : ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۴

جبار کوچکی نژاد:

وزیر کشاورزی در گیلان عملکرد قابل قبولی ندارد/ برنج تحت الشعاع واردات قرار می گیرد

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید براینکه دولت عملکرد ضعیفی در برخورد با قاچاق دارد، گفت: حجم بالای واردات و قاچاق کالا تولید ملی را فلج کرد و در استان گیلان هم برنج تحت الشعاع واردات قرار می گیرد.

به گزارش   جبار کوچکی نژاد در مورد وضعیت کشاورزی استان، اظهار کرد: دولت در حوزه وضعیت کشاورزی خیلی موفق نبوده است و مشکلات موجود گواهی بر این موضوع است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: حجم بالای واردات محصولاتی که مشابه آن در داخل کشور با کیفیت بالاتر تولید می شود ضربات جبران ناپذیری به تولید ملی وارد کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید براینکه دولت عملکرد ضعیفی در برخورد با قاچاق دارد، اضافه کرد: حجم بالای واردات و قاچاق کالا تولید ملی را فلج کرد و در استان گیلان هم برنج تحت الشعاع واردات قرار گرفته بود.

کوچکی نژاد با اشاره به عملکرد وزیر کشاورزی، تصریح کرد: وزیر کشاورزی در استان گیلان عملکرد خوبی نداشت و کارنامه وزیر در گیلان قابل قبول نیست.

وی در خاتمه اظهار کرد: کشاورزی از جمله حوزه های مهم در جریان سازی سیاست ارزشمند اقتصاد مقاومتی است و باید حمایت شود.

دیار باران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی