مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۹۸۹
زمان انتشار : ۱۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۲

جبار کوچکی نژاد:

وزیر آموزش و پرورش دستور توقف اجرای سند ۲۰۳۰ را صادر کرده است / تخلف دانش آشتیانی در اجرای سند ۲۰۳۰

نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: به گفته وزیر آموزش و پرورش توقف اجرای سند ۲۰۳۰ یونیسکو صادر شده و اجرا یا عدم اجرای آن به شورای عالی انقلاب فرهنگی مرجوع شده است.

به گزارش  ، جبار کوچکی نژاد در در تشریح آخرین جزئیات بررسی سند ۲۰۳۰ در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سند ۲۰۳۰ با اصل اسلام و فرهنگ ایرانی مغایرت دارد که این مهم موجب واکنش شدید مردم و اصحاب نظر مواجه شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون بررسی های زیادی در رابطه با سند ۲۰۳۰ انجام شه است، افزود: در روز گذشته جلسه ای در رابطه به وضعیت سند ۲۰۳۰ یونیسکو با وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر علوم در امور بین الملل برگزار کرده ایم و ابعاد این سند مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از ادامه انتقادها نسبت به این سند خبر داد و گفت: در جلسه مذکور انتقاد فراوانی نسبت به سند ۲۰۳۰ شد که با واکنش وزیر مواجه شد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش در رابطه به امضای سند ۲۰۳۰ تخلف کرده است، اظهار کرد: دانش آشتیانی بعنوان شخصی که تخلف کرده بود و در تلاش بود تا سند ۲۰۳۰ را اجرا کند، اعلام کرد که توقف اجرای سند ۲۰۳۰ را صادر کرده است.

کوچکی نژاد در ادمه به سخنان وزیر آموزش و پرورش در نشست مذکور اشاره و مطرح کرد: وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده که سند ۲۰۳۰ را اجرا نمی کند و منتظر نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی می ماند.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه باید این سند از بدنه آموزش و پرورش حذف شود، افزود: به گفته وزیر آموزش و پرورش نظر نهایی را در رابطه با اجرا یا عدم اجرای سند ۲۰۳۰ با شورای عالی انقلاب فرهنگی است و هر نظری که شورای اعلام کند تمکین کرده و اطاعت می کند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟