مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

کد خبر : ۱۵۹۲۸
زمان انتشار : ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

اسدالله عباسی:

وزرای پیشنهادی پس از رأی ‌اعتماد پاسخگو باشند/ باید تیم اقتصادی دولت منابع بانک‌ها را به اشتغال و تولید هدایت کند

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر پاسخگوی بودن وزرای پیشنهادی پس از رأی اعتماد، گفت: باید تیم اقتصادی دولت منابع بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری را به سمت اشتغال و تولید هدایت کند.

به گزارش  اسدالله عباسی با تأکید بر برنامه محور بودن وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم اظهار کرد: وزرای پیشنهادی باید برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت داشته باشند.

وی بابیان اینکه باید برنامه‌های وزرای پیشنهادی در یک برنامه چهارساله بگنجد، افزود: با توجه به چالش‌هایی که در مباحث اقتصادی وجود دارد افراد باید هم صاحب‌نظر و هم متعهد به تعهدات خود باشند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه وزرای پیشنهادی پس از رأی اعتماد باید پاسخگو باشند، گفت: تیم اقتصادی دولت باید قوی باشد تا از موانعی که در توسعه و رشد اقتصادی کشور وجود دارد عبور کنند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اعلام برنامه‌ها از سوی وزرای پیشنهادی و تشریح برای مردم، خاطرنشان کرد: وزرای پیشنهادی باید حتماً برای مردم و نمایندگانشان در مجلس برنامه‌های خود را اعلام کنند و قطعاً در جامعه تحرک و پویایی ایجاد کنند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ایجاد تحرک در بین بانک‌ها و مؤسسات مالی را از اصلی‌ترین امور تیم اقتصادی دولت نام برد و گفت: باید در بانک‌ها و مؤسسات مالی کشور تحرک ایجاد شود تا همه بانک‌ها و مؤسسات مالی هماهنگ عمل کنند و از وضعیت کنونی بیرون بیایند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر هدایت منابع در کشور به‌سوی تولید و اشتغال متذکر شد: منابع مالی در کشور باید در جهت تولید و اشتغال کشور بکار بسته شوند تا موجب رشد اقتصادی شود و نباید صرفاً منافع و سود بانک‌ها لحاظ شود.

عباسی با اشاره به اینکه بانک‌ها باید منافع ملی را نیز در برنامه‌های خود لحاظ کنند، مطرح کرد: بانک‌ها و مؤسسات مالی باید منافع و رشد همه‌جانبه کشور را در نظر بگیرند تا شاهد رشد اقتصادی و رفع بیکاری در کشور باشیم.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون
متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟