مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۱۰۸
زمان انتشار : ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۲

محمد حسین قربانی:

وزارت کشور، نیرو و مسکن و سازمان هواشناسی علاج واقعه را قبل از وقوع کنند

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از نبود برنامه و استراتژی مناسب برای مقابله با بحران‌ها گفت: در این رابطه هماهنگی لازم میان دستگاه‌ها دیده نمی‌شود.

به گزارش  محمدحسین قربانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی از نبود برنامه و استراتژی مناسب برای مقابله با بحران‌ها انتقاد کرد و گفت: متأسفانه در کشور نه تنها از نعمات الهی بهره مناسب نمی‌بریم بلکه شاهد آسیب‌های فراوانی هستیم.

وزارت کشور،نیرو و مسکن و سازمان هواشناسی علاج واقعه را قبل از وقوع کنند

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از دستگاه های مد نظر در گزارش کمیسیون عمران انتظار می رود برای مقابله با بحران‌های احتمالی تدابیر لازم را اتخاذ کنند؛ ضروری است وزارت کشور، سازمان هواشناسی، وزارت نیرو و مسکن علاج واقعه را قبل از وقوع کنند نه اینکه نظاره گر باشند تا سیل و حوادث رخ دهد سپس چاره‌اندیشی کنند.

وی با بیان اینکه در ایران سالانه ۱۳۰۰ میلی‌متر بارندگی مفید داریم، گفت: اما هرازچندگاهی شاهد سیلاب و خرابی‌ها هستیم؛چرا در سال‌های گذشته که بارش و نزولات آسمانی شمال کشور به ویژه در گیلان بالای ۲ میلی‌متر بود کمتر شاهد خسارات و آسیب‌ها بودیم؛ در این رابطه می توان گفت علت اصلی این خسارات نبود برنامه ریزی و استراتژی مناسب است.

نایب کمیسیون بهداشت مجلس با تأکید بر اینکه برداشت بی رویه از بستر رودخانه‌ها پیشرفت آب رودخانه‌ها و سیلاب را به دنبال داشته است ، تصریح کرد: از طرفی ساخت و سازهای بی رویه در مسیر بستر رودخانه ها نیز مزید بر علت شده است؛ در این رابطه نیاز است دولت و مجلس راهکارهای لازم را برای مقابله با بحران‌ها بیندیشد.

خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!