مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۲۵۱۴۰
زمان انتشار : ۱۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳

ذبیح نیکفر:

ورزش و جوانان به ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در زمین‌های اهدایی مردم بی‌توجهی می‌کند

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس از بی‌توجهی ورزش و جوانان به ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در زمین‌های اهدایی مردم انتقاد کرد.

به گزارش  ذبیح الله نیکفر با انتقاد از عملکرد ورزش و جوانان از دیدگاه یک نماینده مجلس، اظهار کرد: مردم روستاها سالیان درازی است که مکان و زمین‌هایی را در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار داده‌اند اما هیچ اقدامی در آن‌ها صورت نگرفته است.

وی با اشاره به اینکه با حداقل هزینه می‌توان فضایی را برای ورزش مردم خرد و کلان فراهم آورد، افزود: با فراهم آوری امکانات ورزشی در جامعه با حداقل هزینه مردم می‌توانند شبانه‌روزی از امکانات ورزش استفاده کنند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های ورزشی یکی از راه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی است، گفت: با حداقل‌های ممکن می‌توان اوقات فراغت جوانان را پر کرد و آن‌ها را از آسیب‌های اجتماعی دور کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه با ایجاد زیرساخت‌های ورزشی و توسعه ورزش می‌توان جوانانی سالم و به‌دوراز آسیب‌های اجتماعی داشت، تصریح کرد: وجود زیرساخت‌های ورزشی جوانان را از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی دور می‌کند و تنها جوانان سالم و با آرامش روانی هستند که می‌توانند محور توسعه پایدار باشند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار