مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۳۸۱۷۶
زمان انتشار : ۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۸

منوچهر جمالی:

وجود حجت‌الاسلام فلاحتی وفاق و هم‌دلی بیشتر دستگاه‌های حکومتی با مردم را در پی خواهد داشت

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتصاب حجت‌الاسلام فلاحتی به‌عنوان نماینده جدید ولی‌فقیه در گیلان گفت: یقیناً وجود حجت‌الاسلام فلاحتی وفاق و هم‌دلی بیشتر دستگاه‌های حکومتی با مردم را در پی خواهد داشت.

به گزارش  منوچهر جمالی با اشاره به انتصاب حجت‌الاسلام رسول فلاحتی به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام‌جمعه جدید رشت اظهار کرد: امیدواریم انتصاب حجت‌الاسلام فلاحتی در گیلان منشأ خیروبرکت باشد.

وی افزود: از حجت‌الاسلام فلاحتی انتظار می‌رود در سال جدید و سال‌های آیتی حضور در گیلان همه مردم گیلان از وجودش بهره‌مند شوند و رفاه اجتماعی و معنوی در استان حاکم باشد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه استان نیازمند هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌ها دارد گفت: یقیناً وجود حجت‌الاسلام فلاحتی وفاق و هم‌دلی بیشتر دستگاه‌های حکومتی با مردم را در پی خواهد داشت.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تاکید بر اینکه همه باید با توجه به معاد و تقوای الهی در مسیر بندگی تلاش کنیم خاطرنشان کرد: ما خود را مطیع ولایت‌فقیه می‌دانیم و امیدواریم باراهنمایی حجت‌الاسلام فلاحتی به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در گیلان بیشتر به مردم و اسلام خدمت کنیم.

وی با تشکر از زحمات نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام‌جمعه سابق رشت افزود: حضور آیت‌الله قربانی در گیلان منشأ خیر بوده و آثار زیادی از وی برجای‌مانده است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شخصیت علمی و فرهنگی آیت‌الله قربانی گفت: در طول تصدی آیت‌الله قربانی در گیلان به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان همه از خدمات وی بهره‌مند شده‌اند و جای تقدیر آن باقی است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی