مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۶۲۶۴
زمان انتشار : ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۰

جبار کوچکی نژاد:

وجود آمارهای مختلف و متناقض اشتغال در بین مسئولان کشور / دولت در بهبود فضای کسب‌وکار همچون گذشته عمل می‌کند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از آمارهای مختلف و متفاوت اشتغال و بهبود فضای کسب‌وکار توسط مسئولان کشور گفت: دولت در بهبود فضای کسب‌وکار همچون گذشته عمل می‌کند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد در رشت در بیان ارزیابی از بهبود فضای کسب‌وکار دولت دوازدهم اظهار کرد: دولت در بهبود فضای کسب‌وکار و اشتغال جوانان همچنان در سیاست‌های دوران گذشته مانده است.

وی با اشاره به آمارهای ارائه‌شده متناقض از سوی مسئولان کشور در رابطه باکار و بهبود فضای کار افزود: دولتی‌ها خودشان آمارهای مربوط به اشتغال خود را نقض می‌کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: آمارهایی که جهانگیری، استانداران و یا سایر مسئولین کشور در رابطه با بهبود فضای کسب‌وکار یا ایجاد اشتغال می‌دهند با یکدیگر کاملاً متفاوت است.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی دلیل اختلاف آماری در رابطه با ایجاد اشتغال را نتیجه دست‌کاری در آمار دانست و گفت: متأسفانه دستگاه‌ها بر اساس سیاست‌های خاص خود آمارهای اقتصادی را تغییر می‌دهند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی به‌ضرورت ورود مرکز آمار و ارائه آمار دقیق در رابطه با اشتغال در جامعه تاکید کرد و گفت: مرکز آمار باید به میدان بیاید و واقعیت‌ها را در رابطه با فضای اقتصادی کشور بیان کند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار