مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۷۲۳۴
زمان انتشار : ۲۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۶

واکنش جعفرزاده به مداحی سیاسی عید فطر

نماینده رشت گفت: برخی با اظهار نظرهای جامعه را دچار تشنج می کنند. وحدت ملی در شرایط فعلی ضروری است و این در حالی است که دشمن نمی تواند از بیرون به ما ضربه ای بزند.

به گزارش  ، غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت گفت: برخی افراد به جای اینکه به وظیفه خود عمل کنند، بدون تخصص برداشت های شخصی شان را بیان می کنند بنابراین هرکسی در هر حوزه ای بخواهد با برخی اظهار نظرها جامعه را دچار دوقطبی و دو دستگی بکند، بطور قطع خلاف قانون عمل کرده است. ما تقاضا داریم چه در حوزه های مداحی و حوزه های دیگر عزیزان به کار اصلی خودشان بپردازند و به هر موضوعی که ایجاد افتراق و تنش می کند، ورود نکنند. ما در این مقاطع زمانی نیازمند انسجام و وحدت هستیم و نباید مابین مان افتراق و فاصله وجود داشته باشد زیرا باید تمام گروه ها و حزب ها زیر یک پرچم قرار بگیرنداما متاسفانه این اتفاق نمی افتد و ما شاهد هستیم، برخی با اظهار نظرهای جامعه را دچار تشنج می کنند. وحدت ملی در شرایط فعلی ضروری است و این در حالی است که دشمن نمی تواند از بیرون به ما ضربه ای بزند. برخی ها زمانی که برای مداحی به مجالس دعوت می شوند به جای مداحی عمدتا به سمت مطالب تنش زا و اختلاف برانگیز حرکت می کنند، این افراد به جای اینکه به وظیفه اصلی خودشان بپردازند ، وارد حوزه های می شوند که درآن تخصص ندارند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی