مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۱۴۰۵
زمان انتشار : ۲۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

جبار کوچکی نژاد:

هیچ چیز از برجام باقی نمانده است

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: کشورهای متعهد در برجام که طرف مقابل کشور ما هستند گوسفندوار از طرف آمریکایی حمایت کرده و دنبال روی آنها هستند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد با اشاره به تلاش‌های بسیار تیم هسته‌ای ایران و وزارت امور خارجه در رابطه با برجام بعنوان یک توافق بین المللی، اظهار داشت: از ابتدا هم قابل پیش‌بینی بود که آمریکایی‌ها هیچ کاری را به نفع جمهوری اسلامی ایران انجام نمی دهد.

وی امید به آمریکایی‌ها را ساده‌اندیشی توصیف کرد و افزود: باید همه‌ی مسئولین کشوری مکر آمریکایی را بدانند و گاهی اوقات این ساده‌اندیشی است که فکر می‌کنیم آمریکایی‌ها کاری به نفع جمهوری اسلامی می‌کنند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به چهار دهه از تلاش آمریکایی‌ها برای براندازی نظام، گفت: چندین کشور غربی نیز پای توافق نامه برجام را امضاء کرده‌اند و من معتقدم که کشورهای متعهد در برجام گوسفند وار به دنبال آمریکا هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: عملا فرانسه، انگلیس و آلمان تصمیم گیرنده نیستند یعنی قابل به تصمیم‌گیری نیست و هر چه که آمریکا بگوید همان خواهد شد.

کوچکی نژاد با اشاره به وضع تحریم‌های جدید آمریکا علیه تعدادی از اشخاص و نهادهای ایران، گفت: ما مشاهده می‌کنیم که تعدادی دیگر از مقامات و نهادهای ما مورد تحریم جدید آمریکا قرار گرفتند و این تحریم‌ها پایان‌پذیر نخواهند بود و یقینا ادامه خواهند داشت.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری معتقد بودند که برجام هم جسم و هم روحش از بین رفته است، تصریح کرد: هیچ چیزی از برجام باقی نیست و عملا آمریکایی‌ها برجام را نقض کردند و می‌کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته نظارت بر برجام باید در مقابل با بدعهدی‌های آمریکا در برجام تصمیم بگیرد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه ما نیز در برجام باید از موضوع قدرت به موضوع نگاه کنیم، خاطرنشان کرد: کاری که ما در عراق و سوریه با آمریکایی‌ها کردیم از موضع قدرت بود و باید برخورد ما با آنها قاطعانه باشد.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه آمریکایی‌ها دنبال ما می‌دوند و در پی اتفاقاتی که در سوریه و عراق به پشتیبانی ایران دیده‌اند به سمت ما آمده اند، تصریح کرد: باید با قدرت و اقتدار در عین مذاکره سیاست های نظام را در برجام پیش ببریم.

وی با تاکید بر اینکه همه‌ی توافقات باید پشتوانه اقتدار داشته باشد، افزود: هر جا که در آن ضعف وجود داشته باشد آمریکایی‌ها چند قدم جلو تر خواهند آمد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما به سادگی از مسائل عبور می‌کنیم اما چیزی در زیر سایه برجام عاید ما نشده است، مطرح کرد: امیدواریم هیئتی که همیشه طرفدار آمریکایی‌ها هستند تصمیمی قطعی بگیرند و ما هم بتوانیم غنی‌سازی خود را در هسته‌ای مقتدرانه ادامه دهیم.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

بهاره مقدم

برایمان بمان سردار، تا ابد، باهمین لباس خاکی و چهره تازیانه خورده از آفتاب سرزمین کارمانیا و شام، بی جناح!و اخم های درهم کشیده ای که اشداء علی الکفار است!

زلزله کرمانشاه فریبرز ناطقی الهی

فریبرز ناطقی الهی

با کدام منطق می‌گویید بازسازی مناطق زلزله‌زده شروع شد؟