مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۳۵۲۳
زمان انتشار : ۱۶:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

جبار کوچکی نژاد:

هیئت رئیسه مجلس در طرح سوال از رئیس جمهور تعلل می‌کند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیئت رئیسه مجلس در طرح سوال از رئیس جمهور تعلل می‌کند گفت: با وجود اینکه ۱۳۰ نفر از نمایندگان مجلس طرح سئوال از رئیس جمهور را امضا کردند اما هیئت رئیسه مجلس در این‌باره تعلل می‌کند.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به آخرین وضعیت موسسه اعتباری کاسپین اظهار داشت: در جلسه‌ای که در این زمینه با رئیس جمهور برگزار شد تاکید کردیم که هرچه سریعتر تکلیف سرمایه مردم در موسسه کاسپین و بانک سرمایه را مشخص کند.

وی با بیان اینکه دولت در پرداخت سرمایه مردم تعلل کرده است و از طرفی هیئت رئیسه مجلس نیز در طرح سئوال از رئیس جمهور تخلف می‌کند گفت: با وجود اینکه ۱۳۰ نفر از نمایندگان مجلس طرح سئوال از رئیس جمهور را امضا کردند اما هیئت رئیسه مجلس در این‌باره تعلل می‌کند.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه بسیاری از موسسات مالی و اعتباری دچار مشکلات اساسی هستند و مجلس در حل این مشکلات بسیار کند عمل می‌کند افزود: به مردم ظلم شده و کاری از دست آن‌ها بر نمی‌آید و تنها اعتراضات خود را از طریق تجمع اعلام می‌کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم توانایی رئیس کل بانک مرکزی در مدیریت و اداره امور مربوطه اذعان داشت: دولت باید در این‌باره سیاست درستی اعمال کند و ولی‌الله سیف برای حل مشکلات فعلی می‌بایست عزل شود و یا استعفا دهد.

وی با بیان اینکه در کف جامعه برخلاف آن چه درباره پرداخت بخشی از سرمایه مردم دیده می‌شود افزود: سرمایه‌گذران موسسات اعتباری، مردم مستضعف، بازنشسته و یا افرادی هستند که ملک و یا اموال خود را فروخته و در موسسه مالی سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا از این طریق زندگی خود را تامین کنند و بسیار متضرر شده‌اند.

کوچکی نژاد با بیان اینکه رئیس کل بانک مرکزی بر اشتباه خود پافشاری می‌کند اظهار داشت: مجلس باید به دولت راه‌کارهای مناسبی نشان دهد نه اینکه دولت آزاد باشد و هرکار و رفتاری که می‌خواهد با مردم انجام دهد.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار