مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۱۶۸۱۸
زمان انتشار : ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

مهرداد لاهوتی :

هر کس تندتر از ولی فقیه حرکت کند سرش به دیوار می‌خورد

نماینده مردم لنگرود گفت: اعتقاد من این است که هر کس تندتر از کلام ولی فقیه حرکت کند سرش به دیوار خواهد خورد و اگر کندتر باشد از قافله جاخواهد ماند.

به گزارش   مهرداد لاهوتی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان که به مناسبت معارفه امام جمعه جدید این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: حاج آقای صدیق برای لنگرود یک نعمت است و ما به وجود ایشان در شهرستان لنگرود می بالیم.

وی افزود: ایشان هر کلامی را که در جهت تقویت نظام باشد بیان می کردند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود: ایشان پایبند به ولایت فقیه هستند و تندتر  و کندتر از ولایت فقیه نبوده اند.

وی تأکید کرد: اعتقاد من این است که هر کس تندتر از کلام ولی فقیه حرکت کند سرش به دیوار خواهد خورد و اگر کندتر باشد از قافله جاخواهد ماند و آقای صدیق در این زمینه کندتر و یا تندتر از ولی فقیه نیستند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی