مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۹۸۲۰
زمان انتشار : ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۱

جبار کوچکی نژاد:

هرج و مرج اقتصادی نتیجه چند فرمانده‌ای اداره شدن دولت یازدهم بود

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هرج و مرج در اقتصاد را نتیجه چند فرمانده ای اداره شدن اقتصاد در دولت یازدهم برشمرد و گفت: کابینه دولت دوازدهم باید بخش اقتصادی، فرهنگی و تولیدی خود را منسجم کند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد به بایدها و نبایدهای رئیس جمهور و الزامات وی در اداره دولت دوازدهم پرداخت و اظهار داشت: آقای روحانی در تلاش است تا اعضای کابینه و وزارای دولت دوازدهم را معرفی کند که در این امر باید توجه بیشتری نماید.

وی با بیان اینکه در دوره قبل روحانی نتوانست کابینه منسجمی را شکل بدهد، افزود: دولت باید در تشکیل کابینه در بخش اقتصادی یک نفر فرمانده و بقیه اعضا را تقریبا کمک کار تیم اقتصادی قرار دهد.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناکارآمدی در دولت فعلی مبنی بر اینکه هر کسی برای خودش یک فرمانده بود، گفت: در دولت یازدهم معاون اول و رئیس سازمان برنامه بودجه هر کدام یک فرمانده اقتصادی بودند و یک هرج و مرجی در اقتصاد کشور داشتیم که آسیب جدی به کشور زدند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کابینه دولت دوازدهم باید بخش اقتصادی، فرهنگی و تولیدی خود را منسجم کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان خاطرنشان کرد: هر کدام از اعضای کابینه از یک جا فرمان بگیرند تا بتوانند بسیاری از معضلاتی را که ما داریم بتوانند حل کنند.

کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه دولت دوازدهم نباید رفتار های اشتباه دولت قبل را داشته باشد، گفت: اگر در دولت دوازدهم هم هر کسی کار خودش را کند یقینا مردم همچون دولت فعلی گرفتار می شوند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار