مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۷۴۴۷
زمان انتشار : ۲۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۷

ولی داداشی:

نیروی انتظامی آستارا با کمبود نیرو مواجه است

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی شهرستان آستارا برابر با مأموریت‌های حساسی که دارد با کمبود نیرو مواجه است و براساس پیگیری‌های انجام شده در حداقل زمان ممکن این مشکل برطرف می‌شود.

به گزارش  ولی دادشی ظهر امروز در نشست مشترک انتظامی و قضائی  در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان اظهار کرد: سالیانه بالغ‌بر چهار میلیون گردشگر وارد شهرستان آستارا می‌شود و در شهرستان‌های گردشگر پذیری نظیر آستارا جای پلیس گردشگری خالی است.

وی فرهنگ برخورد با آسیب‌های اجتماعی را از اهمیت بالایی دانست و تصریح کرد: نیروی انتظامی شهرستان برابر با مأموریت‌های حساسی که دارد با کمبود نیرو مواجه است و براساس پیگیری‌های انجام شده در حداقل زمان ممکن این مشکل برطرف می‌شود.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی فاصله شهرک عباس‌آباد این شهرستان را تا مرکز شهر زیاد دانست و خاطرنشان کرد: مردم این شهر برای پیگیری مسائل مربوط به نیروی انتظامی با مشکل مواجه هستند و با پیگیری‌های انجام شده با راه‌اندازی یک واحد کلانتری در آن منطقه موافقت شده است.

فرماندار شهرستان آستارا نیز در این نشست با بیان اینکه نیروی انتظامی و دستگاه قضا در این شهرستان در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی موفق عمل کرده‌اند، اظهار کرد: هویت یک نیروی کارآمد در ناجا و دستگاه قضا در چگونگی برخورد و رفتار آن‌ها با مردم نشان داده می‌شود.

یونس رنجکش کیسمی وظایف ناجا و دستگاه قضا در جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی را بسیار حساس دانست و تصریح کرد: برخورد نیروی انتظامی با مجرمان و متخلفان باید بر مبنای رأفت اسلامی و رعایت حقوق شهروندی استوار باشد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی