مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۲۹۲۹
زمان انتشار : ۱۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶

محمدحسین قربانی:

نوبخت گفت دستور واردات برنج در همه فصول را پاره می‌کند

رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: نوبخت در پاسخ به نامه نمایندگان گیلان و مازندران اعلام کرد اگر چنین دستوری باشد آن را پاره می‌کند.

به گزارش  محمدحسین قربانی  از تکذیب دستور معاون اجرایی رئیس جمهور مبنی بر واردات برنج توسط نوبخت خبر داد و اظهار داشت: طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی دولت حق واردات برنج سه ماه قبل و سه ماه بعد از برداشت را ندارد.

وی دستور معاون اجرایی رئیس جمهور مبنی بر واردات برنج را شایعه خواند و افزود: نقض مصوبه مجلس توسط ستاد تنظیم بازار و دستور بر واردات برنج در تمام ماه های سال شایعه است که در پی آن توسط مجمع نمایندگان گیلان و مازندران نامه ای خطاب به رئیس جمهور در جهت لغو دستور نوشته شده است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به مواضع نوبخت، رئیس سازمان و برنامه بودجه کشور مبنی بر اینکه جلوی این دستور را با شهامت خواهد گرفت، گفت: نوبخت در پاسخ به نامه مشترک مجمع نمایندگان گیلان و مازندران اعلام کرده که اگر چنین دستوری باشد آن دستور را پاره خواهد کرد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت بخش کشاورزی از سوی دولت اظهار کرد: واردات در کشور باید بر اساس نیاز انجام شود و دستور واردات در هر ماهی از سال خلاف قانون است.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام سعی و کوشش مجلس و دولت باید بر مبنای حمایت از کشاورزان باشد، تصریح کرد: اولا واردات برنج به کشور باید بر میزان نیاز باشد، دوما واردات برنج بر طبق تعرفه موجود باشد و سوما در فصل برداشت به هیچ وجه اجازه واردات برنج صورت نگیرد.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟