مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
ذبیح نیکفر لیالستانی
ذبیح نیکفر لیالستانی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل

کد خبر : ۲۶۹۸۶
زمان انتشار : ۱۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۷

ذبیح نیکفر:

نباید زباله‌ها بیش‌ازپیش به مردم خسارت وارد کنند/ همه ابعاد قانون برنامه ششم توسعه اجرایی شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اجرایی شدن همه ابعاد قانون برنامه ششم توسعه گفت: نباید بیشتر از این مقدار زباله‌ها به مردم خسارت وارد کنند.

به گزارش  ذبیح نیکفر امروز به‌ضرورت اجرایی شدن همه ابعاد قانون برنامه ششم توسعه تاکید داشت و اظهار کرد: باید همه ابعاد و قوانین مندرج برنامه ششم توسعه مصوب مجلس شورای اسلامی در کشور اجرایی شود.

وی با شاره به مخاطرات معضل زباله در گیلان، افزود: با توجه به‌سرعت تولید زباله در استان فرصتی برای چشم‌پوشی از زباله‌ها و قوانینی که برنامه ششم توسعه نسبت به آن اذعان دارد وجود ندارد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر لزوم حفظ محیط‌زیست و کنترل خطرات زیست‌محیطی تاکید کرد و گفت: باید اقداماتی انجام شود تا زباله‌ها امحا شوند و در حفظ و سلامت روستاهای اطراف جمع‌آوری و دفن زباله به‌طوری جدی کوشیده شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اکنون سلامت روستاها باوجود زباله‌ها به خطر افتاده و محیط‌زیست به‌هم‌ریخته است، خاطرنشان کرد: اقداماتی که در راستای تخریب محیط‌زیست دیده در استان می‌شود بسیار می‌تواند خطرناک باشد و باد با سرعت بیشتری جلوی آن‌ها را گرفت.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تاکید بر این مهم که نباید بیشتر از این مقدار زباله‌ها به مردم خسارت وارد کند، مطرح کرد: گرچه اقداماتی در جهت کاهش و مدیریت پسماند در حال انجام گرفتن است اما این‌گونه اقدامات باید تسریع شود تا خسارت‌های جبران‌ناپذیری که تاکنون واردشده، گرفته شود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار