مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۸۰۳۲
زمان انتشار : ۲۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۰

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

مکانیزم کاشت، داشت و برداشت برنج نیازمند تحول است | سود به جیب واسطه ها می‌رود

جعفرزاده گفت: اگر دولت چرخه مازاد و اضافی در بازار برنج را حذف نکند به جای رساندن منفعت به شهروندان تنها سودهای چند برابری به جیب واسطه ها می‌رود.

به گزارش   غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی درباره وضعیت بازار برنج در کشور،گفت: اگر دولت چرخه مازاد و اضافی در بازار برنج را حذف نکند به جای رساندن منفعت به شهروندان تنها سودهای چند برابری به جیب واسطه ها می‌رود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت برای توزیع برنج در بازار مصرفی باید زنجیره تولید به مصرف را با رعایت محورهای کارشناسی فعال نماید تا علاوه بر مصرف کننده، انگیزه تولید کننده برای ماندگاری کشاورز در چرخه تولید افزایش یابد.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: تسطیح اراضی برنج،تبدیل کود شیمیایی به آلی و نوسازی کارخانجات شالیکوبی از معیارهای اساسی تولید برنج در اراضی کشاورزی تلقی می شود.

وی ادامه داد: مکانیزم کاشت، داشت و برداشت برنج نیازمند تحول است و اگر دور ریز برنج بر اثر استفاده از دستگاه های فرسوده شالیکاری برنج کنترل می‌شد، هم اکنون نیز به خودکفایی برنج می‌رسیدیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، یادآورشد: تکرار خود کفایی گندم به سادگی در محصولی همچون برنج امکان پذیر است، اگر دولت نگاه ویژه به اراضی برنج داشته باشد.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان
مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟