مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۳۴۲۸۸
زمان انتشار : ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

مهرداد لاهوتی :

موضوع معافیت مالیاتی چای وارداتی را به قوه قضائیه ارجاع می دهیم/ تخلف از قانون مشهود است

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه عده ای با معافیت مالیاتی چای وارداتی، سودهای کلانی می برند، گفت: دلیل اینگونه تصمیم گیری ها نیز اعمال نفوذهایی است که می شود.

به گزارش   اخیراً خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه چای وارداتی شامل معافیت مالیات بر ارزش افزوده شده است.

 با توجه به مشکلات فعلی کشاورزان در زمینه فروش محصولاتشان و لزوم حمایت دولت از تولید داخلی با مهرداد لاهوتی، نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی به گفتگو نشسته است.

مهرداد لاهوتی در رمینه اظهار کرد: نمایندگان مجلس اصرار دارند که مالیات بر ارزش افزوده تولیدات داخلی حذف شود، حال اینکه سازمان مالیاتی به حذف مالیات بر ارزش افزوده چای وارداتی پرداخته است.

وی افزود: واقعاً چه توجیهی دارد که به تشویق واردات بپردازیم و از کسانی که به تولید داخلی ضربه می زنند حمایت کنیم؟!

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه تخلف از قانون آشکار است، گفت: نمایندگان مجلس در این زمینه پیگیری های لازم را انجام خواهند داد.

**دلیل اینگونه تصمیم گیری ها اعمال نفوذهایی است که می شود

لاهوتی افزود: در این زمینه از وزیر اقتصاد سوال کردیم و دنبال این هستیم تا به موجب ماده ۲۰۶ آیین نامه مجلس موضوع را به قوه قضائیه ارجاع دهیم.

وی با بیان اینکه موضوع روشن است و عده ای با معافیت مالیاتی چای وارداتی، سودهای کلانی می برند، گفت: دلیل اینگونه تصمیم گیری ها نیز اعمال نفوذهایی است که می شود.

وی تصریح کرد: یک سری آدم ها هستند که می خواهند از هر روزنه ای نفوذ کنند و به سود برسند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی