مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۶۱۱۹
زمان انتشار : ۱۷:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰

مهرداد لاهوتی :

موشک‌باران سپاه تنها گوشه‌ای از پاسخ ایران به ترقه‌بازی‌های داعش است

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله موشکی سپاه تنها پاسخی کوچک به ترقه‌بازی‌های داعش در تهران بود.

به گزارش  ، مهرداد بائوچ لاهوتی موشک‌باران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گوشه‌ای از توان دفاعی ایران برشمرد و اظهار کرد: موشک‌باران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در سوریه تنها گوشه‌ای از توان نظامی جمهوری اسلامی بود.

وی این اقدام سپاه پاسداران را حاوی پیام‌های بزرگ نام برد و افزود: نخستین پیام موشک‌باران سپاه به مواضع داعش پاسخ به دو اقدام تروریستی کوچکشان در تهران بود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیش از ۱۳۰ اقدام و توطئه ناکام علیه جمهوری اسلامی ایران توسط دشمنان نظام گفت: دو حرکت تروریستی کوچکی که اخیراً داعش در تهران داشت ارزش نظامی نداشت و کاری که صورت گرفت در حد توان بچه‌ای بود که می‌تواند بین عده‌ای از مردم تیراندازی کند.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید به دشمنان و داعشیان متذکر شد که موشک‌باران اخیر سپاه تنها گوشه‌ای از پاسخ ما به دهن‌کجی‌ها و ترقه‌بازی‌های آن‌ها در ایران است.

بائوچ لاهوتی بابیان اینکه موشک‌باران سپاه پیامی به آمریکا و هم‌پیمانانش داده نه به داعشیان، تأکید کرد: داعشیان کاره‌ای نیستند بلکه تنها نوچه آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌هایی هستند که آن‌ها را هدایت و راهنمایی می‌کنند.

وی قدرت‌نمایی ایران را از مهم‌ترین پیام حمله موشکی ایران به مواضع داعش نام برد و گفت: حمله اخیر تنها پاسخ کوچکی است که اگر تعدی‌ها و تجاوزهایشان تکرار شود جمهوری آن‌ها را با خاک یکسان خواهد کرد.

نماینده مردم لنگرود در خانه ملت تأکید کرد: اگر می‌بینید دشمن بارها اعلام کرده که گزینه نظامی‌اش بر روی میز است اما اقدامی تاکنون نکرده به این خاطر است که به قدرت نظامی ایران پی برده و جرئت حمله ندارد.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی هشدار داد: داعش آمریکایی اگر مجدداً بخواهد جسارتی به ایران داشته باشد یقیناً پاسخ‌های محکم‌تری را از سوی ایران شاهد خواهد بود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی