مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۳۱۶۰۷
زمان انتشار : ۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

سیدکاظم دلخوش:

موانع غیرقابل‌حل بخش خصوصی گیلان در کمیسیون ماده۱۲ قابل‌حل است/ قانون گمرک کشور اصلاح می‌شود

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی از آمادگی مجلس برای اصلاح قوانین گمرکی خبر داد و گفت: موانع غیرقابل‌حل بخش خصوصی گیلان در کمیسیون ماده12 قابل‌حل است.

به گزارش  سید کاظم دل‌خوش اباتری در سومین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان گیلان اظهار کرد: اعضای کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی باید مواردی را که می‌توانند را در داخل استان حل و در غیر این صورت حل آن را به مجامع تخصصی بسپارند.

وی با اشاره به مشکلات و موانع موجود در حوزه گردشگری افزود: اگر مشکلات و مانع موجود در مسیر توسعه بازرگانان و بخش خصوصی قابل‌حل نیست پیشنهاد می‌کنم حل مسائل را به کمیسیون ماده ۱۲ بسپارند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور نمایندگانی از سه قوا در کمیسیون ماده ۱۲ گفت: در بررسی‌ها مشخص‌شده موانع و اختلافات زیادی در بین دولت، سرمایه‌گذاران و بازرگانان وجود دارد که در کمیسیون ماده ۱۲ قابل است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه قانون در اصل ۴۴ اجرای کامل فعالیت‌های اقتصادی را به بخش خصوصی واگذار کرده، تصریح کرد: مجلس آمادگی دارد اگر مشکلات و موانعی در مسیر توسعه بازرگانان و فعالان اقتصادی وجود دارد را اصلاح کند.

دل‌خوش با اشاره به جایگاه صادرات و ضعف‌های موجود در آن افزود: در بحث صادرات باید قانون جدید نوشته شود چون ضعف‌های زیادی وجود دارد که بازرگانان را با مشکل مواجه می‌کند.

وی افزود: از همه صاحب‌نظران و فعالان بخش بازرگانی و صادرات تقاضا داریم اگر می‌توانند کمکی برای نوشتن قانون جدید و یا اصلاح قانون فعلی کنند موارد اصلاحی و یا پیشنهادی را برای ما تبیین کنند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تاکید بر اصلاح قانون گمرک در کشور گفت: قانون گمرک در حال اصلاح هست و باید مسیر صادرات برای همه بازرگانان هموار باشد.

دل‌خوش با تاکید بر رفع همه موانع موجود در مسیر توسعه صادرات ازجمله صادرات غیرنفتی گفت: علاوه بر قانون گمرک، قانون بانکداری کشور در حال اصلاح هست و در این مسیر از همه ظرفیت‌های دانشگاه‌ها و غیره در حال استفاده هستیم تا قانون با کمترین مشکل مواجه شود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی