مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۲۱۳۴۶
زمان انتشار : ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۲

محمدحسین قربانی:

مهم‌ترین سرمایه هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه گفت: مهم‌ترین سرمایه هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است و شما آینده‌سازان و مدیران این جامعه هستید و همه جامعه و معلمین انتظار دارند در این مسیر سربلند باشید

به گزارش  محمد حسین قربانی در مراسم نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدرسه شهید بهشتی اظهار گرد: متقارن شدن مهر امسال با آغاز ماه محرم اندکی آن را به نسبت سال‌های گذشته متفاوت کرده است اما چیزی که برایم جالب است حضور نوجوانان و جوانان در هیئت‌های مذهبی و عشق و ارادتی است که به امام حسین (ع) دارند و این نشانگر روحیه انقلابی گری و مقاومت عاشورایی است.

وی درباره وظیفه مهم آموزش‌وپرورش گفت: تعداد ۱۹ میلیون انسان با وزارت آموزش‌وپرورش مرتبط هستند و بیش از ۱۴ میلیون دانش آموزش را در خود جای‌داده است که سروسامان دادن این طیف از جمعیت نیازمند بصیرت و تلاش مضاعف است که الحمدالله این وظیفه به‌خوبی انجام می‌پذیرد.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی درباره وظیفه دانش آموزان افزود: امروزه دو گروه به شما دانش آموزان چشم دوخته‌اند. گروه اول خانواده‌هایشان هستند که با تلاش و پشتکار شبانه‌روزی سعی می‌کنند بهترین بستر برای رشد و تحصیل آن‌ها را فراهم نمایند و گروه دوم معلمین دلسوز هستند که با تلاش سعی در پرورش نیروهای پویا و انقلابی دارند.

وی در ادامه افزود: مهم‌ترین سرمایه هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است و شما آینده‌سازان و مدیران این جامعه هستید و همه جامعه و معلمین انتظار دارند در این مسیر سربلند باشید و تنها وظیفه شما در این رابطه که مهم‌ترین آن نیز هست، مطالعه و باز مطالعه و درس خواندن همراه با احترام به معلمین و والدین است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!