مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۲۱۳۴۳
زمان انتشار : ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۲

محمدحسین قربانی:

مهم‌ترین سرمایه هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به اینکه انتظارات افکار عمومی از دولت انتخاب یک استاندار بومی است، گفت: انتخاب استاندار بومی به نفع مردم استان گیلان و دولت است.

به گزارش  محمدحسین قربانی  اظهار داشت: تاخیر در انتخاب استاندار گیلان به‌علت سفر رئیس جمهور به سازمان ملل و تعطیلات پیش آمده در هفته گذشته که مصادف با جلسات دولت شد طبیعی است.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به اینکه استانداری گیلان نباید حتی یک ساعت خالی از استاندار می‌بود عنوان داشت: استاندار گیلان باید شخصی باشد که ظرفیت‌های استان گیلان را بشناسد و از توانمندی مدیریتی خوبی برخوردار باشد.

نماینده آستانه اشرفیه در مجلس با اشاره به برخورداری استان گیلان از ظرفیت‌های کشاورزی و گردشگری و بهره‌مندی از دریا و جنگل گفت: استان گیلان دارای افراد نخبه و تحصیلکرده بسیاری است و استاندار گیلان باید قدرت ارتباط با این اشخاص را داشته باشد.

وی با بیان اینکه نماینده ولی‌فقیه در گیلان و اعضای مجمع نمایندگان هر کدام دارای اثرگذاری زیادی در حوزه اختیارات خود هستند اعلام داشت: استاندار گیلان باید استانداری چند بعدی باشد و در عرصه‌های علمی، تجربی، اجرایی، ارتباط با دولت و قدرت امتیازگیری از دولت خبره باشند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: کاستی‌ها و نارسایی‌های استانداری گیلان و فضای سیاسی و امنیتی استان گیلان در چهار سال گذشته می‌تواند تجربیات زیادی را برای استاندار جدید فزاهم آورد‌.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اعلام اینکه رضایت‌مندی گیلانیان از استانداران گیلانی و بومی در دوره های گذشته بیشتر بوده است بیان داشت: همواره افکار عمومی همراه استانداران گیلانی استان گیلان بوده است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با اشاره به اینکه کاستی‌هایی در دوران استانداری محمدعلی نجفی در استان گیلان وجود داشت افزود: نگاه نماینده ولی‌فقیه برای ابقای نجفی مثبت بود و وجود یک فرد بومی باعث ایجاد فضای آرام در استان گیلان شده بود.

قربانی با بیان اینکه انتظارات افکار عمومی از دولت، انتخاب یک استاندار بومی است خاطرنشان کرد: رای حداکثری مردم گیلان لازمه احترام گذاشتن دولت به افکار عمومی را فراهم کرده است و انتخاب استاندار بومی به نفع مردم گیلان و دولت است.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی
محمدحسین قربانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۴خورشیدی
محل تولد
آستانه اشرفیه، گیلان
بهاره مقدم

برایمان بمان سردار، تا ابد، باهمین لباس خاکی و چهره تازیانه خورده از آفتاب سرزمین کارمانیا و شام، بی جناح!و اخم های درهم کشیده ای که اشداء علی الکفار است!

زلزله کرمانشاه فریبرز ناطقی الهی

فریبرز ناطقی الهی

با کدام منطق می‌گویید بازسازی مناطق زلزله‌زده شروع شد؟