مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۳۸۹۰
زمان انتشار : ۲۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

جبار کوچکی نژاد:

مهر ماه گزارش کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در صحن علنی قرائت می‌شود

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان زمان قرائت گزارش کمیته متبوعش در صحن علنی مجلس را مهر ماه اعلام کرد.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد  با اشاره به اینکه روند کاری تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ادامه دارد، گفت:گزارش کمیته‌ها در حال تکمیل شدن است و بر این اساس گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تا نیمه اول شهریورماه سال جاری تقدیم هیأت رئیسه مجلس شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هم اکنون کارشناسان هفت کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در حوزه‌های بانک سرمایه، خدمات، پتروشیمی، صنایع آموزشی، ساختمان و غیره در حال فعالیت هستند.

وی ادامه داد: با توجه به تعطیلی‌های تابستانه مجلس شورای اسلامی، گزارش تحقیق و تفحص احتمالا در مهر ماه در صحن علنی قرائت خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حضور وزرای سابق آموزش در کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان برای ارائه توضیحات در دستور کار بود اما به دلیل تعطیلی‌های تابستانه مجلس به تعویق افتاد از این رو این مهم نیز در آینده پیگیری خواهد شد./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی