مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۵۰۴۱
زمان انتشار : ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۵

مهرداد لاهوتی :

منتخبان مردم در شوراها ظرفیت پذیرش مسئولیت را دارند / ترسیم چشم انداز مطلوب عمران و آبادانی در دوره پنجم شوراها

رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس با ترسیم چشم انداز مطلوب از وضعیت عمران و آبادانی شهر و روستاها در دوره پنجم شوراها گفت: اگر شوراها ظرفیت پذیرش مسئولیت را نداشته باشند، آن روز، روز بسیار خطرناک برای جمهوری اسلامی خواهد بود.

به گزارش  ، مهرداد بائوچ لاهوتی با بیان اینکه ترکیب شوراها هنوز برای ما مشخص نیست، اظهار داشت: نمی توان انتظار خود را از منتخبین در پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا را اعلام کرد.
وی ورود منتخبان مردم به پارلمان های شهر و روستا را دلیل اشتیاق مردم به آنها برشمرد و افزود: افرادی که ورود به شوراهای اسلامی شهر و روستا کرده اند سطح تمایلاتشان به پارلمان های شهر و روستا نشان دهنده اشتیاق است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: ورود افرادی که رای آورده اند به مجامع تصمیم گیری شهر و روستا بیانگر ویژگی های مثبت نظام جمهوری اسلامی ایران است.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران همه آن کسانی که احساس مسئولیت می کنند می توانند خود را در معرض انتخاب قرار دهند.

رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس با تاکید بر این مهم که کسانی به شوراهای اسلامی راه یافته اند یقینا ظرفیت پذیرفتن مسئولیت های شهروندان و مطالبات آنها را دارند، اذعان داشت: زمانی که افرادی که ورود به مجامع تصمیم گیری می کنند اما ظرفیت و تحمل مسئولیت پذیری را نداشته باشند، آن روز روز بسیار خطرناک برای جمهوری اسلامی است.

بائوچ لاهوتی با ابراز اینکه در دوره چهار ساله پیش رور وضعیت عمران و آبادانی بهتری را خواهیم داشت، گفت: با ورودی که افراد با سلیقه ها و تخصص های متفاوت به شوراها داشته اند به نظر می رسد که وضعیت بهتری را در عمران و آبادانی شهر ها و روستاها داشته باشیم.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟