مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۲۳۷۹
زمان انتشار : ۲۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲

محمدصادق حسنی:

معاون اجرایی رئیس جمهور، مصوبه ممنوعیت واردات برنج را لغو کرده است!

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از فعالیت مافیای واردات برنج گفت: لغو مصوبه ممنوعیت واردات برنج در زمان برداشت این محصول نشان از نفوذ مافیای واردات برنج در کشور دارد.

به گزارش  محمدصادق حسنی در جلسه هماهنگی برنامه‌های توسعه اشتغال و تولید استان گیلان که با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ظهر شنبه برگزار شد با اشاره به مشکلات عدیده کشاورزان در استان گیلان اظهار کرد: بخشودگی جرائم ناشی از وام های بانکی که به کشاورزان تعلق گرفته است در گیلان عملیاتی نشده است.

عضو کمیسیون کشاروزی مجلس افزود: کشاورزان گیلانی مجبور هستند برای تامین نقدینگی به اندازه ۱۰ میلیون تومان از بازار اقدام کنند و حتی سودهای کلان بپردازند در حالی که نظام بانکی حمایت های لازم را از این زحمتکشان انجام نمی دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس با انتقاد از واردات برنج در زمان برداشت این محصول استراتژیک گیلان گفت: مصوبه مجلس مبنی بر ممانعت از واردات برنج در زمان برداشت این محصول به راحتی از سوی برخی افراد از جمله معاون اجرایی رئیس جمهور لغو می شود و این نشان می دهد که مافیای واردات برنج در کشور ما تا چه میزان نفوذ دارند.

حسنی تصریح کرد: میزان برنجی که در سنوات گذشته وارد کشور شده به اندازه ۱۰ سال، کشور را از واردات برنج بی نیاز می کند رد حالی که کشاورزان ما خرده مالک هستند و در مزارع به سختی محصول خود را برداشت می کنند.

وی تاکید کرد: وظیفه دولت است که به تعهدات خود به کشاورزانی که در گیلان پای صندوق های رای آمدند، پاسخ دهد.

خزر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت