مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

کد خبر : ۳۶۰۷۹
زمان انتشار : ۲۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶

اسدالله عباسی:

مطالبات پیمانکاران مشکل اصلی راه املش به شلمان است

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکل راه املش به شلمان مطالبات پیمانکار است گفت: اخیراً شش میلیارد تومان اعتبار به این پروژه تخصیص پیداکرده است.

به گزارش  اسدالله عباسی شامگاه در نشست خبری شبکه باران با اشاره به تصویب ردیف اعتبار ملی پروژه راه مسیر کلاچای، رحیم‌آباد، قزوین در سال ۸۹ اظهار کرد: باوجود موانعی که وجود داشت ردیف اعتبار ملی، پروژه مصوب و بخشی از مسیر نیز تعریض و ایمن‌سازی شد.

وی با اشاره به تأسیس کارگاه در سه‌راه‌ ماچیان برای پیشرفت کار گفت: جاده از منطقه گیلانه تعریض شده و مبدأ از کلاچای به همین منطقه تغییر کرده است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میدانی که قرار بود در کلاچای باشد تبدیل به پل هوایی شده است گفت: هم‌اکنون از سمت قزوین پروژه بسیار پیشرفت داشته و کارگران در حال تونل زدن هستند برای فعالیت کارگاه سه‌راه ماچیان تلاش بیشتری خواهیم داشت.

عباسی با اشاره به تأثیر احداث این مسیر در زندگی مردم گفت: اگر این مسیر به بهره‌برداری برسد تحول خاصی در منطقه به‌ویژه در بخش گردشگری و سرمایه‌گذاری ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه برای راه رحیم‌آباد به گرمابه دشت دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده افزود: به دلیل نامساعد بودن هوا مدتی است که کار این پروژه متوقف‌شده اما به‌زودی مجدداً آغاز می‌شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکل راه املش به شلمان مطالبات پیمانکار است گفت: اخیراً شش میلیارد تومان اعتبار به این پروژه تخصیص پیداکرده است.

عباسی با اشاره به وضعیت پروژه مسیر انزلی، حسن رود، چمخاله به حسن‌سرا رودسر تصریح کرد: ‌سه میلیارد تومان مهندس لاهوتی و سه میلیارد نیز بنده از سه هزارمیلیاردی که مربوط به‌ مجامع استانی بوده برای این پروژه اعتبار در نظر گرفتیم که به‌زودی راه‌اندازی می‌شود و راه سنگر، سیاهکل، اتاق ور، املش نیز به‌زودی آغاز به کار می‌کند.

انتهای پیام/۳۳۹۰

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی