مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۳۲۲۳۹
زمان انتشار : ۰۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۴

محمدحسین قربانی:

مطالبات پرستاران از سال ۹۵ باقی مانده است/ در سه حوزه پیگیر وضعیت پرستاران هستیم

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: مجلس و کمیسیون بهداشت جدیت لازم را برای پیگیری حق و حقوق پرستاران دارند و ما در سه حوزه پیگیر وضعیت پرستاران هستیم.

به گزارش  محمد حسین قربانی با اشاره به وضعیت پرستاران و پرداخت مطالباتشان، اظهار کرد: مجلس و کمیسیون بهداشت جدیت لازم را برای پیگیری حق و حقوق پرستاران دارند و ما در سه حوزه پیگیر وضعیت پرستاران هستیم.

وی با بیان اینکه بحث اول نظام جامع پرستاری و تعرفه گذاری است که قانونش تصویب شده است، گفت: انتظار این است که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جهت عملیاتی کردن این مصوبه و ابلاغ آن به دانشگاه علوم پزشکی گام بردارد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به این موضوع اشاره کرد که مطالبات پرستاران از دیگر موضوعات مهم است، افزود: مطالبات پرستاران از سال ۹۵ و حتی قبل از آن باقی مانده است و قرار است به زودی پرداخت شود و یکی از مسائلی که ما نیز به جد پیگیر آن هستیم همین موضوع است.

رییس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه سومین موضوع مهم، تعیین تکلیف پرستاران و تبدیل وضعیت آنان است که پیگیر این موضوع نیز هستیم، خاطرنشان کرد: عقیده داریم که باید این موضوع جزو اولویت های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور باشد.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!