مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

کد خبر : ۱۳۸۳
زمان انتشار : ۱۷:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۳

رییس مجمع نمایندگان گیلان:

مصوبات کارگروه اشتغال استان در حد نوشتار و کاغذی است

رییس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه مصوبات کارگروه اشتغال استان کاغذی بوده است، گفت: بنده ناظر بر شورای اشتغال استان هستم اما الان یک سال است که فقط یک جلسه برگزار شده است و این نشان می دهد که خیلی عزم و اراده ای در رفع مشکل اشتغال وجود ندارد.

به گزارش اسدالله عباسی  با بیان اینکه پروژه های نیمه تمام دولت یازدهم هنوز در استان گیلان وجود دارد، اظهار کرد: دولت دوازدهم باید در این راستا تلاش مضاعفی را به خرج دهد.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: پروژه راه آهن قزوین ـ رشت ـ آستارا از این دست پروژه ها است که باید تکمیل و به بهره برداری برسد و سرعت در تکمیل آن اهمیت زیادی دارد.

رییس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه مصوبات کارگروه اشتغال استان در حد نوشتار و در کاغذ بوده است و هیچ گونه ازمشکلات برطرف نشده است، گفت: مواردی داشتیم که افراد طبق این مصوبه به بانک ها رفتند اما کاری برایشان انجام نشده و تسهیلاتی برایشان در نظر گرفته نشده است.

عباسی افزود: بنده ناظر بر شورای اشتغال استان هستم اما الان یک سال است که فقط یک جلسه برگزار شده است و این نشان می دهد که خیلی عزم و اراده ای در رفع مشکل اشتغال وجود ندارد.

وی افزود: حدود یک سال است که شورای اداری استان با حضور نمایندگان گیلان در مجلس تشکیل نشده است جلساتی بوده اما شورای اداری برگزار نشده است و این نشان دهنده این است که نتوانستیم به نقطه مطلوب اهداف مان دست پیدا کنیم.

عباسی در خاتمه اظهار کرد: بسیاری از مشکلات هنوز باقی است و باید دنبال رفع این کمبود ها و معضلات در ابعاد مختلف در استان گیلان باشیم.

دیارباران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی