مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۹۸۳۱
زمان انتشار : ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۱

محمدصادق حسنی:

مصرف برق کنترل‌شده نیست و همه نگران هستند/ زیرساخت‌های برق کشور مناسب نیست

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از مصرف کنترل نشده برق در کشور، گفت: زیرساخت‌های برق کشور مناسب نیست درحالی‌که می‌توان مشکلات برق کشور را حل کرد.

به گزارش  محمدصادق حسنی در  واکنش به قطعی‌های مکرر در فصول گرم و سرد سال اظهار کرد: مشکل آب و  برق صرفاً مربوط به استان گیلان نیست و اکنون کل کشور درگیر مسائل مربوط به آب و برق هستند.

وی با انتقاد از مصرف بیش‌ازاندازه مشترکین از برق، افزود: در حال حاضر مصرف برق ما وحشتناک است و همه نگران این موضوع هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه افزایش دما موجب افزایش مصرف برق شده، گفت: درست است که دمای افزایش پیداکرده اما مصرف برق ما کنترل‌شده نیست.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه ما زیرساخت‌های برق خود را درست نکرده‌ایم و همچنان در فراهم آوری زیرساخت‌ها مشکل داریم، تصریح کرد: وزارت نیرو اگر برفی در پایان سال و افزایش دمایی در اول سال حادث شود در ارائه خدمات می‌ماند.

حسنی با تأکید بر اینکه باید در حل مسائل برق فکری اساسی شود، افزود: اینکه هوا گرم و مشکل حادث می‌شود را همه می‌دانند اما باید راهکاری برای حل مشکلات پیدا کرد.
وی بابیان اینکه نباید منتظر ماند تا هوا گرم شود و مشکل را حل کنیم، بیان کرد: با افزایش دما مصرف برق نیز افزایش پیدا می‌کند و بعد تازه به فکر حل مشکل می‌افتند درحالی‌که مشکلات برق قابل‌حل است.

نماینده مردم رشت با تأکید بر اینکه نباید منتظر ماند و شاهد برف و افزایش دما و در پی آن قطعی برق بود، گفت: ما زیرساخت‌ها را آماده نمی‌کنیم و بعد انتظار داریم که همه از نعمت برق برخوردار شوند.

حسنی بابیان اینکه باید شرایط لازم در مقابله با بحران‌هایی همچون افزایش دما و بارش برف محیا کنیم، گفت: برف و باران بد نیستند و ما باید از نعمت‌های خداوند بهره‌مند شویم اما باید خود را در مقابل طبیعت محیا کنیم.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟