مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۱۳۷۳۴
زمان انتشار : ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰

ولی داداشی:

مشکلات مسکن مهر آستارا از اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گیلان نشأت می‌گیرد!

داداشی گفت: تمام مشکلات و مصائب مسکن مهر شهرستان آستارا از اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان گیلان نشأت می‌گیرد.

به گزارش   ولی داداشی در نشست شورای مسکن مهر این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری با بیان اینکه یک‌هزار و ۳۰۰ خانوار در این شهرستان با مشکل مسکن مهر مواجه هستند، اظهار کرد: چندین سال است که مسکن مهر این شهرستان بلاتکلیف مانده است.

وی با اشاره به اینکه تمام مشکلات و مصائب مسکن مهر شهرستان آستارا از اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان گیلان نشأت می‌گیرد، تصریح کرد: تعاونی‌های مسکن مهر این شهرستان به لحاظ قانونی باید در سال ۹۰ منحل می‌شد که اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی نسبت به این موضوع کوتاهی کرده‌ است.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اذعان براینکه در مسکن مهر این شهرستان واحدهایی فروخته شده که واقعیت خارجی ندارند، خاطرنشان کرد: در دادسرای آستارا یک‌هزار و ۴۰۰ پرونده جهت مسکن مهر تشکیل شده که تعداد واحدهای مسکن مهر این شهرستان در مجموع ۹۰۰ واحد هستند.

داداشی با بیان اینکه افرادی که در مسکن مهر شهرستان آستارا سرمایه‌گذاری کرده‌اند همه از اقشار آسیب‌پذیر جامعه بوده و به نان شب محتاج هستند، اظهار داشت: خیلی از این افراد که در حال پرداخت اقساط واحدهای خود هستند اجاره‌نشین بوده و هنوز واحد خود را تحویل نگرفته‌اند.

وی خواستار تشکیل کارگروه مشخص شدن وضعیت مسکن مهر شهرستان آستارا شد و بیان کرد: در کنار تشکیل این کارگروه باید یک پیمانکار و زمان‌بندی تحویل پروژه نیز مشخص شود و انتظار داریم این پیمانکار از سوی وزارت راه، مسکن و شهرسازی انتخاب شود.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار