مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۱۳۷۳۴
زمان انتشار : ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰

ولی داداشی:

مشکلات مسکن مهر آستارا از اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گیلان نشأت می‌گیرد!

داداشی گفت: تمام مشکلات و مصائب مسکن مهر شهرستان آستارا از اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان گیلان نشأت می‌گیرد.

به گزارش   ولی داداشی در نشست شورای مسکن مهر این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری با بیان اینکه یک‌هزار و ۳۰۰ خانوار در این شهرستان با مشکل مسکن مهر مواجه هستند، اظهار کرد: چندین سال است که مسکن مهر این شهرستان بلاتکلیف مانده است.

وی با اشاره به اینکه تمام مشکلات و مصائب مسکن مهر شهرستان آستارا از اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان گیلان نشأت می‌گیرد، تصریح کرد: تعاونی‌های مسکن مهر این شهرستان به لحاظ قانونی باید در سال ۹۰ منحل می‌شد که اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی نسبت به این موضوع کوتاهی کرده‌ است.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اذعان براینکه در مسکن مهر این شهرستان واحدهایی فروخته شده که واقعیت خارجی ندارند، خاطرنشان کرد: در دادسرای آستارا یک‌هزار و ۴۰۰ پرونده جهت مسکن مهر تشکیل شده که تعداد واحدهای مسکن مهر این شهرستان در مجموع ۹۰۰ واحد هستند.

داداشی با بیان اینکه افرادی که در مسکن مهر شهرستان آستارا سرمایه‌گذاری کرده‌اند همه از اقشار آسیب‌پذیر جامعه بوده و به نان شب محتاج هستند، اظهار داشت: خیلی از این افراد که در حال پرداخت اقساط واحدهای خود هستند اجاره‌نشین بوده و هنوز واحد خود را تحویل نگرفته‌اند.

وی خواستار تشکیل کارگروه مشخص شدن وضعیت مسکن مهر شهرستان آستارا شد و بیان کرد: در کنار تشکیل این کارگروه باید یک پیمانکار و زمان‌بندی تحویل پروژه نیز مشخص شود و انتظار داریم این پیمانکار از سوی وزارت راه، مسکن و شهرسازی انتخاب شود.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی