مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۳۲۰۷۹
زمان انتشار : ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

منوچهر جمالی:

مشکلات مالی موجود در سطح دانشگاه علوم پزشکی استان منحصر به گیلان نیست/ وزارت بهداشت ضعف‌های موجود در مسیر سلامت را مرتفع کند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رفع ضعف‌های موجود در مسیر سلامت تاکید کرد و گفت: مشکلات مالی موجود در سطح دانشگاه علوم پزشکی استان منحصر به گیلان نیست و همه دانشگاه‌های کشور کم‌وبیش با مشکل مالی روبرو هستند.

به گزارش  منوچهر جمالی با اشاره به مشکلات مالی موجود در دانشگاه علوم پزشکی گیلان اظهار کرد: نمی‌توان مشکلات مالی موجود در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را از مشکلات موجود در وزارت خانه جدا کرد.

وی با اشاره به مشکلات مالی موجود در وزارتخانه بهداشت و درمان، افزود: در حال حاضر داروخانه‌ها، شرکت‌های دارو پخش، داروسازان، تجهیزات پزشکی و غیره مشکل‌دارند و این مشکل صرفاً به علوم پزشکی گیلان متمرکز نمی‌شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه میزان مشکلات مالی موجود در دانشگاه‌های علوم پزشکی با یکدیگر متفاوت است و برخی‌ها مشکلات مالی کم و برخی‌ها مشکلات مالی بیشتری دارند، گفت: غالب دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور درگیر مسائل مالی هستند و استان گیلان نیز از این قاعده مستثنا نیست.

نماینده مردم رودبار در خانه ملت با تاکید بر اینکه باید مشکلات وزارت خانه حل شود تا مشکلات دانشگاه‌ها مرتفع شود، خاطرنشان کرد: باید به‌گونه‌ای مشکلات وزارت خانه بهداشت حل شود که مشکلات موجود در سطح دانشگاه‌ها و شهرستان‌ها را نیز پوشش بدهد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس با اشاره به مشکلات موجود در سطح شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها افزود: وضعیت مالی وزارت بهداشت از وزارت خانه تا شبکه‌های بهداشت و درمان خوب نیست و مشکلاتی در این حوزه وجود دارد.

جمالی بر لزوم ساماندهی ضعف‌های موجود در حوزه سلامت وزارت خانه بهداشت و درمان تاکید کرد و گفت: باید مشکلات حوزه بهداشت و درمان اگر در حد تغییر تعرفه‌ها، توزیع متناسب پزشکان در کشور ازجمله مناطق محروم، نظام ارجاع و پزشک خانواده، پرونده‌های الکترونیک سلامت و یا غیره هست، اصلاح شود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!