مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۹۸۱۰
زمان انتشار : ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۱

ولی داداشی:

مشکلات قانونی و آیین‌نامه‌ای در رابطه با رفع موانع تولید وجود دارد/ کم‌کاری برخی از مدیران موجب فرار سرمایه‌های مردمی می‌شود

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با مطرح کردن مشکلات قانونی و آیین‌نامه‌ای در رابطه با قانون رفع موانع تولید، گفت: کم‌کاری برخی از مدیران سازمان‌ها موجب فرار سرمایه‌های مردمی می‌شود.

به گزارش  ولی داداشی با اشاره به عملکرد دولت در رابطه با قانون رفع موانع تولید شرکت‌ها و کارخانجات کشور اظهار کرد: ما دو مشکل در رابطه بااینکه چقدر دولت توانسته در رابطه با قانون رفع موانع تولید موفق عمل کند و مشکلات تولید شرکت‌ها و کارخانجات را مرتفع کند، داریم.

وی با برشمردن مشکلاتی نظیر مباحث قانونی و آیین‌نامه‌ای در رابطه با رفع موانع تولید، افزود: اگر مشکلات در راستای رفع موانع تولید قانونی باشد باید در مجلس شورای اسلامی و اگر آیین‌نامه‌ای باشد در هیئت دولت باید درست و اصلاح شود.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه هم در بعضی از جاها ما مشکل و مانع برای تولید و اشتغال داریم و هم در برخی از آیین‌نامه‌های دولتی خلأهایی وجود دارد.

 سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی افزود: دولت و مجلس باید به قانون رفع موانع تولید توجه کنند.

داداشی به‌ضرورت دولت و بخش خصوصی تأکید کرد و گفت: مدیران ارشد دولتی چه در سطح هیئت دولت و معاونین وزرا و یا در سطح استان‌ها باید با بخش خصوصی تعامل کنند و جلسات مکرری با این بخش گذاشته شود.

وی با اذعان به اینکه جلسات دولت با بخش خصوصی تا به امروز خوب بوده، خاطرنشان کرد: تاکنون اگر مشکل در سطح استان بوده در گیلان حل‌شده و اگر مربوط به سطح ملی بوده در سطح کشور حل‌شده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی حل مشکلات و موانع تولید شرکت‌ها و کارخانجات را درگرو داشتن مدیران دلسوز و انقلابی برشمرد و تصریح کرد: حل مشکلات بخش خصوصی نیازمند این است که مدیران انقلابی، جهادی و مدیرانی که دلشان به حال مردم و جوانان می‌سوزد داشته باشیم.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به مدیران توانمند در کشور و تأکید بر حمایت آن‌ها، افزود:  الحمدالله برخی از مدیران در استان دلسوز و کاری هستند و پیگیر مسائل و مشکلات تولیدکنندگان و کسانی که دنبال اشتغال‌زایی هستند، می‌باشند که ما ازاین‌دست افراد کم نداریم و باید حمایت شود تا بیایند و متولی امورات شوند.

داداشی همچنین نسبت به برخی از مدیران نیز گله‌مند شد و گفت: بعضاً کم‌کاری‌هایی را از سوی برخی مدیران در سطح استان و ملی مشاهده می‌کنی که تعدادشان کم هم نیست.

وی بابیان اینکه بنده به‌عنوان نماینده مردم اگر اسم ببرم می‌توانم چندین سازمان را نام ببرم که در رابطه با رفع موانع تولید و اشتغال خیلی کوتاهی می‌کنند، تصریح کرد: کوتاهی برخی از سازمان‌ها در رابطه با رفع موانع تولید باعث فرار سرمایه‌های مردمی می‌شود.

نماینده مردم آستارا در خانه ملت با اشاره به مردمی شدن اقتصاد در عصر کنونی، بیان کرد: مردمی شدن اقتصاد مستلزم این است که مدیران از سرمایه‌های مردمی و بخش خصوصی باروحیه جهادی و انقلابی استقبال کنند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار