مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۱۸۰۸۴
زمان انتشار : ۲۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳

محمدمهدی افتخاری:

مشکلات حوزه پزشکی و سلامت فومن با تلاش مسئولان برطرف شود

نماینده مردم فومن و شفت گفت: بهداشت و درمان شهرستان فومن نیازمند تقویت کادر اداری و نیروهای متخصص است و مشکلات حوزه پزشکی و سلامت فومن نیز باید با تلاش مسئولان برطرف شود.

به گزارش  محمد مهدی افتخاری عصر امروز در مراسم جشن روز پزشک در این شهرستان با بیان اینکه پزشکان آسایش و آرامش جامعه را با ایجاد سلامت فراهم می‌کنند، اظهار داشت: پزشکان همراهان روزهای سخت بیماران هستند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه فعالان عرصه سلامت خدمات ارزنده‌ای به جامعه عرضه می‌کنند، گفت: ایران اسلامی دارای دانشمندان بزرگی در حوزه پزشکی و سلامت است.

افتخاری با تاکید بر اینکه روز پزشک و خدمات پزشکان را قدر داشته و همه باید برای شکوفایی جامعه پزشکی گام برداریم، ابراز داشت: اجرای طرح تحول سلامت در دولت یازدهم یکی از دستاوردهای مهم دولت بوده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه بخش سلامت جامعه باید به استانداردهای بالاتری برسد خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های مهم دولت و مجلس سلامت جامعه است و معضلات حوزه سلامت کشور باید آسیب شناسی شود.

وی پزشکی و درمان دردهای جامعه را یک کار بسیار شریف و معنوی دانست و اذعان داشت: بهداشت و درمان شهرستان فومن نیازمند تقویت کادر اداری و نیروهای متخصص است و مشکلات حوزه پزشکی و سلامت فومن نیز باید با تلاش مسئولان برطرف شود.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه هفته دولت بهانه‌ای برای ارائه خدمات دولت به ملت است، اظهار داشت: خدمات دولت باید به‌درستی برای مردم بازگو و اطلاع رسانی شود.

وی با بیان اینکه وزیر بهداشت در حوزه سلامت گام‌های قهرمانانه‌ای برداشته است افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص وضعیت بیمارستان فومن در آینده خبرهای خوشی برای مردم داریم و برای رفاه حال مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نخستین روز از هفته دولت و در مراسم جشن روز پزشک از ۲ تن از پزشکان پیشکسوت شهرستان فومن، دکتر هادی فرخ و دکتر اسماعیل ستوده تقدیر به‌عمل آمد.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی