مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۲۳۸۷۷
زمان انتشار : ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۳

منوچهر جمالی:

مشخص نیست استان گیلان در چه زمینه‌ای رشد کرده است | سپاه سرمایه بزرگی برای کشور است

منوچهر جمالی، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در آیین معارفه مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه مشخص نیست استان گیلان در چه زمینه ای رشد کرده است، گفت: در کشاورزی هنوز در بخش برنج، چای و زیتون با مشکل روبرو هستیم.

به گزارش  منوچهر جمالی، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در آیین معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه مشخص نیست استان گیلان در چه زمینه ای رشد کرده است، گفت: در کشاورزی هنوز در بخش برنج، چای و زیتون با مشکل روبرو هستیم و در بحث گردشگری و توریسم هیچ برنامه مناسبی برای افزایش درآمد گیلانیان اتخاذ نشده است و همچنین در صنعت نیز عقب افتاده هستیم.

وی افزود: باید همه مسئولان استانی به کمک رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان بیایند تا استان ما به جایگاه واقعی خود در بخش صنعت برسد.

جمالی با اشاره به اینکه بیشترین معادن استان در رودبار است، تصریح کرد: در سال ۹۴ کل برداشت شن و ماسه بیش از ۳ میلیون تن بوده است و طبق آمار گرفته شده ۱۵ میلیون تن، شن و ماسه مصرف شده است و باید فایده آن به همه برسد.

نماینده منجیل و رودبار با بیان اینکه تا زمانی که باهم متحد و همدل باشیم، هدف خودمان را گم نکنیم و گروه های سیاسی به هم نتازند، ترامپ و امثال ترامپ با ما کاری نمی توانند انجام دهند، اظهار داشت: با اتحاد و انسجام در مقابل ترامپ می ایستیم زیرا سپاه سرمایه بزرگی برای کشور است.

دیار میرزا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار